• yaptıkları müzik kalitesi ile gördükleri ilgi ters orantılı olan grup.
    ayrica rock'n'coke konserlerinde sahne önü bedava olduğundan delice yakın bir şekilde izleme şansı yakaladığım grup idi. şimdi bu bilgi size bi bok getirmeyecek tabii. *
  • bugün suitsin 5s1e'sini seyrederken keşfettiğim grup. hoş, cahilliğime doymayayım; ama bir şarkıları vardı ki *kusana dek dinlerim artık.

söylemeden de geçemeyeceğim dizinin o sahnelerine cuk oturmuş. hele ki harvey'nin içindeki boşluğa.işte o şarkı
  • hype midir, yoksa gercekten hak ediyorlar mi bilemiyecegim, ama bu "kids"ler icin "the next big thing" diyorlar. biraz daha ilgilendikten sonra daha fazla bilgi veren bir entry yazmak üzere geri dönmeyi planliyorum, simdilik güzel bir sarkilari icin söyle yönlendireyim sizi: (bkz: hang me up to dry).
  • ilk albüm için çok oturmuş bir tarza, tek albüm için sağlamlaşacağı garanti bir yere sahip amerikalı grup. robbers and cowards ile hat trick yapmışlar resmen. (enstrümantal-sözler-vokal) 2007'yi full turne ile geçirmiş, dinleyicilere yarayan bir pazarlama stratejisi olarak 5 dolara bile konserler vermişlerdir.
    aksak ritimler, kesik riffler, şarkıların kimi yerinde sanki alttan diğer bir player daha açılmış gibi mix melodiler müziklerine orijinalite katmakla kalmamış, aynı zamanda ayırt edici bir karakteristik olarak tanımlarında yer almıştır. umarım yolları açık olur. esasen böyle devam etseler bile yeter, zira gayet şahaneler..
  • özellikle hang me up to dry parçalarını dinledikten sonra yollarının oldukça açık olduğunu düşündüğüm amerikalı müzik grubudur efendim...
  • rock n coke 2009'da çok erken çıkmaları dolayısıyla biraz sönük kaldılar... sanki onlar da çok havaya girememiş gibilerdi.... gerçi yine de benim için rock n coke'un iki headlinerından biriydi ****
  • rivayete göre rock'n coke 2009da seyredebilecekmişiz kendilerini.. beklemekteyim..
  • first şarkısıyla beni benden almıştır. şurada tanıştık kendisiyle. fragmanın yarısından itibaren. tabi (bkz: emma stone) ve (bkz: rachel mcadams)'ın etkisi de büyük ki insanı alıp uzaklara götüren bir havası var.

bir diğeri ise audience şarkısıdır. bu şarkıda ise zaten uzaklarda olup keyfini çıkarıyormuşum havası var :)
  • turkiye'de ciddi ciddi az bilinen harika grup.

bir bunlarin bir de metric'in nasil boylesine underrated kaldigini anlamiyorum.

uzun zaman once miracle mile tanismistik kendileriyle, simdi gun icinde mutlaka miracle mile, first ve tabi ki bitter poem* dinlemeden olmuyor.
hesabın var mı? giriş yap