şükela:  tümü | bugün
 • onuncu nesil yazar.
 • ileride ikiz bebeklerinin kokusunda uyanasıca.

  eğlenceli ve sabırlı bir yazar.

  saygılar.
 • kadın biri.
 • hoş muhabbeti olan guzel kalpli badim. uykum gelmese sabahlara kadar yazisirim kendisiyle. basarili bir dizi elestirmeni olup tanismamizi karadayi dizisine borcluyuz. bana boylesine guzel bir insani tanistirmasina vesile oldugu icin daha bir seviyorum artik bu diziyi. ayrica ayni sehirde yasasak cok kismet bulurdum ben kendisine.*
 • o bir yazar,
  o bir dünya tatlısı,
  o bir amatör psikolog,
  o bir çocuk bakımı danışmanı,
  o çok iyi bir arkadaş.
  keşke daha erken tanışsaymışız.
 • bugün doğumgünü olan canım arkadaşım. yollarımız kesiştiği için kendimi ne kadar şanslı hissediyorum tahmin dahi edemez. ne zaman ihtiyacım olsa bıkmadan, usanmadan dinleyen iyi yürekli arkadaşım.
  daha genciz nice yeni yaşlar kutlayacağız. daha çok planımız var yapılacak. enerjiye devam.
 • kendisine yüklediğim sıfatları daha önce yazmıştım buraya ama birini unutmuşum. anısıyla beraber yazıyorum.
  devamıl netten konuştuğumuzdan oğlum kendisini fotoğrafından tanır ve gerçek adını bilir. (burada gerçek ismini yazamayacağımdan rumuzunu kullanıyorum)pasta isteyen üç yaşındaki oğlum yanıma gelir ve konuşma başlar:
  -anne pasta yap.
  üşenen anne pozisyonundaki benden cevap gelir:
  -ben pasta yapmayı bilmiyorum.
  -anne yap.
  -bilmiyorum dedim ya annecim.
  -o zaman colde kutup ayısı gören bahtsız bedevi'ye sor, o bilir.
  -??????
  badim aynı zamanda ailemizin bilirkişisiymiş. geçen defa yazmayı unutmuşum. ekleyeyim dedim.
 • yakından hiç görmedim fakat en yakınım. derdimi bilir, derdini bilirim. zaman zaman gülme krizine gireriz, zaman zaman ağlamaklı oluruz. birbirimizi sakinleştirmek için uğraşırız bazen. öğlene kadar ikimizden biri yazmasa diğeri telefona sarılır. alıştık kısacası. tanıştığımız için çok şanslıyım. ayrıca bu duruma vesile olan sabahlari mantar corbasi icen kiz'a ayrıca teşekkür ederim.

  lakin kötü huyları var mı? var. terlik atıyor bir defa. daha tutturamadı ama olsun. mete bir defa pasta istedi diline düştük, yetmedi çorba tarifi vermeye başladı. en son sarma tarifi verdi ve havaya girdi.hatun ayaklı yemek kitabı gibi. lakin bunları yaptığını göremedik henüz.*ne demiştik:çorba sıcak,intikam soğuk yenir.

  şaka bir yana ailesinin,ablalarının,yeğenlerinin her şeyi. iyi ki var,hep olsun hayatımızda. tüm sevdikleriyle. kurmak istediği geleceği umutla dolsun. yaşımız genç,görecek günler çok.
 • hayatımın kıymetlisi.9 yıl oldu ilk günkü değeri hep arttı hiç eksilmedi.iyi kalpli temiz niyetli becerikli güler yüzlü dürüst ve nazenin.ha kendisi nazenin olduğunu kabul etmiyor o ayrı :) birde gıcık.asla unutmaz intikamını mutlaka alır.laf sokma sanatında ustadır.ailesi herşeyidir.bir sevdimi bi daha bırakmaz kolay vazgeçmez.hayatında aksiyonu sevmez sade yaşantısı ona yeter artar.şükretmeyi bilir küsmez incinir.kalbi kırılınca ağlar dayanamaz.sevgi dolu çünkü ne yapsın.satırlara sığmaz bana neler kattığı.her daim şükür sebebim dualarımın kraliçesi.onu tanımama kimse sebep olmadı ben gittim buldum ablam can'ım yaptım.iyikide tanıdım.oda kardeşini hiç yalnız bırakmadı sardı sarmaladı.bir sarma yapıyormuş dillere destan!bakmayın 9 yıldır tanıdığıma daha bir sarmasını yiyemedim :p

  velhasıl kelam o benim can ablam...
 • doğumgünü çocuğu* her sabah günaydın demesiyle, hiçbir durumu atlamamasiyla, olay takibiyle ünlü insan.
  yeğen sevgisi üzerine tez yazabilir. efe'yi sevdiği kadar ben kendi oğlumu seviyor muyum diye sorguluyorum bazen. inşallah bir zaman kendi bebeğini kucağına alsın. tabii önce aşık olsun demek lazım ama tembel insan.*
  herkes gibi hayatta yoluna koyamadığı şeyler var. zamanı gelmemiş olanlar, kendinin erteledikleri ve bazı engeller. ama hepsinin üstesinden gelecek güce sahip ve inançlı.
  bu yaşın tüm hayallerine açılacak yeni bir kapı olur umarım. inancına ve isteğine azmini ekleyerek tüm güzellikleri elde edeceksin inaniyorum.
  nice güzel yıllara ve yaşlara.