şükela:  tümü | bugün
  • tam adi cole mitchell sprouse dir. 4 agustos 1992 de italya'da dogmu$ amerikali aktordur.

ismini nat king cole hayrani annesi koymu$tur.

the suite life of zack & cody adli disney dizisinde ikiz karde$i dylan ile birlikte oynamaktadir.
    karde$i gibi yetenekli olan aktor friends dizisinde ross karakterinin oglu ben 'i canlandirmi$tir.

(bkz: ba$lik parsellemek)
    (bkz: ukteydim doldum)
  • disney channel'da dizileri olmasından dolayı ergenler tarafından bayağı seviliyorlar kardeşi ile birlikte. hala çocuk zannediyordum bunları baktım 20 yaşına gelmişler. yakışıklı da olmuşlar.

amerika'da çok küçük oyuncular genelde ikizler arasından seçilir friends'e oyuncu ararlarken yine ikiz bulmuşlar ama sadece bu arkadaş oynamış friends'te.
  • çocukken yok disney channelmış yok nickelodeonmış bunların hiçbiri bizde olmadığı için kendisini ilk defa görmem dün, bir arkadaşın yanıma gelip göstermesiyle nasip oldu. yakışıklı, karizmatik ama biraz şımarık gibi. neyse o kısmı beni ilgilendirmiyor, ama adamı görür görmez klasik romanlardaki karakterlere benzettim, asilzade, biraz çapkın ama romantik tipler uygun gibi sanki. ne biliyim bir anna karenina'nın vronski'si, ya da madam bovary'nin marquis'i olur bu adama sanki.

o olmazsa, kardeşi olsun, o da olumlu.
  • bu ara riverdalede oynuyor. dizi kötü olmasına rağmen cole için izledim adamlar da biliyor dizinin yarısı göz altı morluğu cole bebeyim
  • pek sevgili (bkz: jughead)
  • bir neslin gözünde hala nerd cody martin 'dir