şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dişleri güzel temizleyen ancak şu dil temizleme zımbırtısının aynı oranda işe yaradığını söyleyemeceğim diş fırçasıdır. ilk başlarda o garip şey size garip duygular verebilir ve hoşunuza gidebilir ancak sonraları bi boka yaramadığı hissettiriyor insana. oral-b bulamadığım zamanlarda (pilsiz olanlardan) tercih ettiğim fırçadır. (ki 2 yıldır bulamıyorum oral-b..)
    sonuç olarak bir diş fırçasından, dış fırçalamasından daha fazla birşey beklememeniz gerektiği hatırlatan diş fırçasıdır.
    (bkz: ne dedim lan ben şimdi)
    (bkz: bende var ordan biliyorum)
  • reklamındaki görüntüsüne aldanıp normal fırçaların üç katı fiyatı olmasına karşın aldığım lakin bi' zike yaramayan diş fırçası . öyle dilinizi falan temizlemeyi ummarsanız büyük hayal kırıklığı yasayabilirsiniz , en iyisi yılların banatından vazgecmemektir.
  • omrumde karsilastigim tuyleri ilk kullanimda dokulen ikinci firca olmustur. ilki de colgate'di zaten. uzun killar dis aralarini diger fircalara gore biraz daha iyi temizliyor olmali, ama asla dis ipinin yerini tutamiyor (test ettim)
  • reklamından dili ve dile ilaveten neyi temizlediğini tam olarak anlayamadığım diş fırçası. 8. saniyede r lere basa basa bir mesaj verilmeye çalışılmakta sanırım:
    http://www.reklamizlekazan.com/…f?v=8cb422508f6ecb0
  • az önce dişlerimi fırçalarken birden kendimi "oha ne güzel oturuyo bu dişlerime, aman ne de güzel iç kısımları bile fırçalıyo, ne de tatlı bir diş fırçası muck muck" derken bulduğum tasarım harikası. ya fırça iyi ya da - ayıptır söylemesi- dişlerim düzgün..
    en iyi reklam müşterinin kendisidir diyerek satırlarımı sonlandırıyorum..
    yetkililere serzeniş: verin lan paramıııı!
  • şekline, tasarımına aldanıp aldığım ama memnun kalamadığım diş fırçası. diş temizliği bakımından kesinlikle yetersiz.
  • bu güne kadar kullandıklarım diş fırçası değil, misvakmış hissi uyandırıyor orta sertlikte olanı. daha da değiştirmem. (oral b crossaction hastası bir insandım)
  • migros'ta ikili paketin 34 tl, n11'de 23 tl olduğu diş fırçası. hem de kargo dahil. bu nasıl bir kazıktır.