• bildiğin tantum verde.kokusu tadı dilde bıraktı his hayır öle bi etkisi varsa* yazdıralım 2 kutu tantum verde sigortada karsılar hem bi kısmını
  • oldukça faydasını gördüğüm ağız bakım suyu. ağızda özellikle sigaradan kaynaklı oluşan kötü tatları da yok ediyor. mentollü süper bir tadı var. dişleri fırçaladıktan sonra bir ölçek bundan kullanın zamanla dişlerinizin daha da beyazladığını göreceksiniz.
    yalnız tantum verde den oldukça farklıdır. tantum verde dili ve ağzı uyuştururken plax'ın böyle bir durumu söz konusu değildir. çünkü tantum bildiğiniz ilaçtır. bunu ise dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  • hakkinda tat alma duyusunu oldurdugune dair iddialar dolasan agiz bakim suyu.

yok mu bir bilen?

edit: varmis bir bilen. zararliymis bunlar uzun sure kullaninca agizdaki dengeyi bozuyomus. dis hekiminiz aksini soylemedikce kullanmayin.
    bir bilen: tecrubeli discimiz ne bu simdi
  • ne zamandır markette gördüğüm sonunda belki işe yarar diye aldığım sözde bakım suyu. ağzımı resmen sikti, kaç gündür ağzımdaki kuruluk geçsin diye yemediğim şey kalmadı. almayın, aldırmayın.

(bkz: çamaşır suyu)
  • düzenli kullandığım ağız bakım sıvısıdır. colgate markasına güvenerek aldım.

üzerinde " diş etlerini %67'ye varan güçlendirme" gibi bir vaadi de var. lakin diş doktorum beni "alkol içermeyenleri kullan" diye uyarınca eve gelir gelmez içindekiler'i okudum ve "alcol" terimini görünce kullanmama kararını aldım. yarın eczaneden alkolsüz bir ağız bakım suyu alacam. ha doktora sormayı unuttum alkolün zararı nedir diye... acayip merak ediyorum şimdi. bir de colgate gibi dünya çapında bir marka alkol kullanıyorsa vardır bir bildiği heralde diye düşünmeden edemiyor insan.
  • ağıza dökülen molotov kokteyli. dili mili yakıyor amk iki dakikada zor kendine geliyor dil.

bunun üstüne içilen sigara çok tatlı oluyor ama. *
  • parabenli.
  • buna aroma falan koymayan adamın aklını sikeyim. lezzetsiz çipetpet. listerine'den vazgeçmeyeceksin arkadaş.
  • rusya'da satılan yeşili bildiğin jagermeister tadında. her kullandığımda yutasım geliyo yeminle.
hesabın var mı? giriş yap