• mevcut yönetimden beklenen tüy dikme eylemi.
  • galatasaray resmi sitesinden duyurulmuş hadise.
  • büyük takımlara kaptırmamak için 3.5 yıllık anlaşma sonuc gerçekleştirilen transfer.
  • twitter de galatasaraysk'dan "kazım kazım ile 2010 -2011 2.yarı sezonundan başlamak üzere 2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar sözleşme imzalandı." diye bir twit gordum, gozume goruluyor sandim, gittim elimi yuzumu yikayip tekrar baktim yok arkadas hakikaten almislar. biz galatasaray taraftarini aglatan olaydir. yeni statta boyle mi olacaktik cimbomum. keske o stad hic yapilmasaydi da boye transferler olmasaydi.
  • geleceği görebilen, vizyon sahibi yöneticilerin yapabileceği türden bir durum.

(bkz: yersen)
  • para da mı vercez yoksa buna diyebileceğim bir transfer. ne diyeyim geçmiş olsun final döneminde durduk yere beni üzen gelişme. ne kadar başarılı olursa olsun.
  • emir sarigulun baba torpiliyle yonetici oldugu, serdar ozkansizin kaptan torpiliyle forma giydigi takimda gerceklesen olagan bir gelismedir.
  • misimovic'i disiplinsiz, sakız çiğniyor vırt zırt diye kadro dışı bırakanlar, çok disiplinli(!) olduğu için fenerbahçe'den ayrılan oyuncuyla sözleşme imzalıyor, böyle bir transferdir işte...
  • milletçe birlik ve beraberliğe en çok muhtaç olduğumuz şu günlerde türkiye semalarında görünen doğa harikası süper ötesi olay.

(bkz: colin kazım fenerbahçe'de değil)
  • hagi savaşan futbolcu istemişti. adnan sevişen anlamış sanırım.

dayan galatasaray...
hesabın var mı? giriş yap