• aslında codemasters günümüze oyunun ilk yılında çıktığı halini taşısaydı steam'den alınıp saklanmaya değer bir oyun olacaktı. çünkü zamanında bilgisayardan korsan oynadığım halinde 2 çeker skoda felicia ile katıldığımız bir ralli kursu, renault maxi megane ile yarışabildiğimiz monaco gibi deli etaplar, şifre ile açılan dinazor parkı gibi bir mekan ve group b otomobillerine kadar geniş seçenek vardı. ama günümüz versiyonunda 3-5 popüler araba ve etap haricinde hiç bir şey yok.

-----------------------------------

keza oyunun tanıtımında da steam'de şu an satılan versiyonun colin mcrae rally 2.0'ın modernize edilmiş ve kırpılmış hali olduğunu görüyoruz. onda da mis gibi rallycross'un dışında toyota corolla wrc ve seat cordoba gibi 90'ın sonlarının hoş arabaları vardı.

-------------------

nostalji isteyen michelin rally masters: race of champions, v-rally 2 ve v-rally 3 yükleyebilir malum yerlerden. bol seçenekli zevkli arcade oyunları bunlar. o günlerde (mesela michelin oyununu 2000'de sikindirik pentium 2 bilgisayarımda oynardım) hayat daha güzeldi lan.
  • wrc nin tüm aksiyonlarını içinde bulabileceğiniz en gerçekçi rally oyunu. şimdiye kadar tüm oyun klasmanlarında benzerine rastlamak zor.
  • bir pc ralli oyunu. rally championship dururken insanlarin neden bayila bayila bu oyunu sectikleri rc severler arasinda merak konusudur.
  • ilki super ancak ikincisi berbat olan rali oyunu.
  • ps1'deki halinin içeriğine dokunmadan remake edilmesi gereken müthiş sevimli oyun. sadece grafikleri elden geçirsinler yeter yani.
  • bu oyunu yükletebilmek için evime internet cafe sahibini çağırmıştım :) ama iyi ki de yüklemişim hala karda subaru sürüşüm aklıma geliyor
  • network q rallisi çok zordur. insanı kanser eder. sikerim ingilteresini der durursunuz. bu etabı birincilikle geçmek harbi yetenek ister. bende bir çocukluk travması olan bu yarışı kazanacağıma inanmak istiyorum.
  • ps1'in en iyi oyunlarından biridir.
hesabın var mı? giriş yap