şükela:  tümü | bugün soru sor
  • merlin dizisini sürükleyen adam.. 3. sezon 10. bölümde yaşlı haliyle beni epey bir güldürmüş ve oyunculuk performansıyla da takdirimi kazanmıştır..
  • merlin dizisinin 3. sezonunda oyunculuğunu tavan yapmış şahsiyettir. adeta dizi en çok kendisine yaramış bulunmakta. birinci sezon ile 3. sezon kıyaslandığında aradaki uçurum moria dağı kadardır.

oyunculuğunun tavanını ise 3. sezonun 10. bölümünde yaşlı merlin tiplemesi ile kanıtlamıştır.
    ayrıca 3. sezondaki saç stili sonunda kendisine hoş bir hava katmıştır. kepçe kulaklı dahi olsa son hali oldukça sempatiktir. şahsen ben kendisinden alıp bir adet evde beslemeye razıyım.

eski hali: http://litfromthewasteland.files.wordpress.com/…jpg
    yeni hali: http://i1.cdnds.net/…spy_colin_morgan_gallery_2.jpg
  • dünyanın en itici tipine sahip insanlardan. başlı başına kanal değiştirme sebebi.
  • sırf mimikleri ve aksanı yüzünden merlin izletir insana bu kepçe. o nasıl bir yaşlı taklidi yapmaktır merlin allah seni kahretmesin..
  • tam bir ibiş. o kepçe kulaklar, acaip kukuletalar, sıfatsız sırıtmalar. allam gözün kapalı mı yarattın diye sorasım geliyor. bu arada aldığımız bir habere göre*, kulaklarıyla aralıksız 50 barfiks, 100 şınav çekebiliyormuş.
  • ilk izlediğimde "vay kepçe ne kepçesi mubarek çömçe dediğim " ama sonradan sempatiklik abidesi bulduğum kişi karakter tip.
  • insanların kulakları hakkında mesnetsiz iddialarına rağmen aslında çok sevimli ve sempatik irlandalı oyuncu. tek bir rolde izleyerek oyunculuğu hakkında fikir vermek ne kadar sağlıklı olur bilmem ama iyi bir oyunculuğu var merlin'de. kepçe kulak neymiş görmek isteyenler için (bkz: boban marjanovic)

ayrıca uğruna irlanda aksanı öğrenmek istediğim insandır kendileri.

zöge: vaaay, ekşi erkekleri kıskançmış, çatlayın lan ahaha.
  • royal scottish academy of music and drama mezunu, 2007'den beri çeşitli tiyatro oyunlarında rol almış, git gide daha da iyi bir oyuncu olan, önü çok açık irlandalı oyuncu.

ayrıca kendisi dünyanın en güzel mavi gözlerine ve en güzel dudaklarına sahip ve 3 günde merlin'in tüm sezonlarını seyredip, sabahları işe uykusuz gelme sebebim. irlandalı aksanına da ayrıca hastayım. o konuşsun ben dinleyeyim, hatta eve götürüp besleyeyim.
  • kulaklarını, saçlarını uzatarak saklamasın istediğim, güzel gözlere ve güzel bir gülümsemeye sahip oyuncu. ara sıra insanda posterlerini duvara asma isteği uyandırarak lise yıllarına dönüş yaptırıyor, tehlikeli.
    şu aralar kulaklarını çekip kaçmak için le chateau de pierrefondsa gizliden sızma planları yapmaktayım. tabii çekimler halen sürüyorsa.
  • insan değildir efendim bu şahsiyet gördükçe gülümsemesini içim bir hoş olur gönül bahçemde güller açar.her şey anlamını yitirir tek bir anlam kalır her yol her şey onun anlamına çıkar neler diyorum ben öhö öhhö .konumuza gelelim daha tanışıklığımız olmadığı zamanlarda resmini ,suretini görsem evirip çevirip fotoğrafına bakar genede beğenilecek bir yan bulamaz hayranlarına hayret eder ve her seferinde güzel bir yan bulma çabam başarısızlıkla sonuçlanırdı.bir gün kuzenimin ısrarlarına dayanamayıp izlemeye başladım bu genç büyücüyü işte o zaman anladım ki kişiyi güzel yapan kafanızdaki düşüncelermiş o mimikleri gülümsemeyi ,hatta ağlamayı, ses tonunu duyup gördükten sonra tarif edilemez derecede bir sevgi seline kapıldım gidiyorum.dizinin kalitesizliği,sığlığına inat bu harika oyunculuğu sevimli sureti izlediğim ,izlediğimiz doğrudur.