şükela:  tümü | bugün
 • acarkentte sineması, restaurant'ı ve spor tesisleri ile ünlü yer..

  http://www.coliseum.com.tr/
 • colosseum'un imla hatali hali.
 • bir subesi de sariyer acarlar da bulunan sauna-havuz-fitness tesisi.
 • sariyer 'de bulunduğundan kimsenin haberdar olmadığı, yetersiz reklam ve pr nedeniyle kendini iyi konumlayamamış tesis. sahil şeridine daha iyisi yakında geliyor (bkz: hillside city club istinye park)
 • acarkent içinde giriş katında starbucks, mabel çikolatacısı, avea şubesi, küçük bir inkilap kitapevi, mezzaluna, hediyelik+ ıvır zıvır' cı; ikinci katında spa, kuaför ve bir cafe'nin bulunduğu esasen spor salonu olan mekan.

  fasilitelerden bahsetmek gerekirse,
  soyunma odaları gayet temiz, güzel bol dolaplı soyunma odaları var. içerde dal daşşak dolaşan orta yaş üstü insanları görebilirsiniz*. 6-7 tane duş kabinleri var. havlular beleş ve temiz. herkesin omuzunda bir havlu görebiliyorsunuz. soyunma odasından spa bölümüne geçiş var ki, spa bölümü gerçekten çok başarılı. geniş bir şezlong alanı var, gasteler, dergiler emrinize amade. içeride duşlar, buhar odası, sauna, jakuzi, şok havuzu ve gayet başarılı bir türk hamamı var. hamam daki tellaktan masaj veya kese isteyebiliyorsunuz (sanırım 20 ytl). spa kısmı gerçekten güzel ve her daim temiz. yine de terlikle dolaşmakta ve kaymamak için özen göstermekte yarar var.

  gelelim spor salonuna, 1. kat cardio katı. yeni getirilen fitlinx isimli bir sistemle herkesin bir kullanıcı numarası var. bu numara trainer'lar tarafından ilk kaydolduğunuzda size veriliyor. daha sonra bu numarayı yapmak istediğiniz egzersiz aletinin ekranına tuşlayarak giriyorsunuz ve alet otomatik olarak sizin yapmanız gereken zorluk derecesini, süresini vs. ayarlıyor. hiçbir ayara dokunmadan kendinizi aletin insafsız kollarına bırakıyorsunuz. bu hem cardio aletlerinde böyle, hem de body building aletlerinde. bayağı faydalı bir eser. makineler modern ve sorunsuz. çoğu cardio aletinde tv var ki spor yaptığınızı unutturmak için bire bir. trainer'lar herkesle alakalı fakat çoğu çok genç ve deneyimsiz.

  ayrıca 1. katta biri büyük ** biri de küçük iki havuz, var. havuza bonesiz girilmiyor, aklınızda olsun.
  squash salonu ve spinning salonu da 1. katta ve hepsi olması gerektiği gibi.

  2. kat ta body building ağırlıklı. yine de orada da koşu bantları var. ayrıca 2 adet egzersiz salonu da bu katta. yeni yapılan, işkence odasını andıran pilates salonunu da merdivenlerin başında görebilirsiniz. buradaki trainerler de siz kendinizi sakatlamayın diye mümkün olduğunca başınızda durmaya çalışıyorlar.

  ayrıca dışarıda bir açık yüzme havuzu ve kışın kapanan tenis kortları var. açık yüzme havuzu yazın pendik belediyesi havuzunu andırıyormuş, duyduğuma göre. yazın havuz pek tavsiye edilmiyor yani.*

  fiyatı: 15 aylık üyelik 1200 ytl gibi süper bi rakamdır *
 • artık sinemalarını kapatmış olan acarkent mekanı.
 • acarkent'te fitness ve sinema salonunu barındıran bina yanında 6 kaydıraklı ve 4 havuzlu bir aquapark'ı da bulunmaktadır. istanbulda hijyenik ve abazan popülasyonunun az olduğu aqua park bulma çalışmalarım sırasında karşıma çıkıp ziyadesiyle mutlu etmiştir. fiyatları birazcık yüksek fakat ortam oldukça güzel. ayrıca bu coliseum outdoor denen ve aqua parkı da içine alan kısımda 3 4 tane tenis kortu ve basketbol / mini futbol sahaları da mevcut. tek girişlik bilet fiyatları yada outdoor üyeliği bu tesisleri kullanma hakkı da tanımakta.
 • hillside veya club sporium'un 6 aylik uyelik ucretinden daha ucuza 13 ay uye olabileceginiz spor kompleksidir.

  fiyat: muadili spor salonlarinin hepsinin eline verir. zaten az var.
  fiyat/kalite: esi yok.
  kalite: ayni ayarda az var.
  lokasyon: bu fiyatin musebbibidir.
  musteri profili: amelasyon cok fazla degildir, bunda lokasyonun etkisi fazladir.

  kadikoy - acarkent minibus hatti hizmete girmedikce bu hizmeti, bu kalitede, bu fiyata almaya devam edeceginiz kuvvetle muhtemel.

  kapali havuz: var
  acik havuz: var
  spor salonu, cardio, gym: var
  squash: var
  doktor: var
  saglik hizmetleri: var
  sauna: var
  buhar banyosu: var
  jakuzi: var
  sok havuzu: var
  turk hamami: var
  disarida mezzaluna: var
  disarida starbucks: var
  disarida sinema: var
  etrafta size rahatsizlik veren kronun allahiyim ama para bende tipleri: eh her yerde var onlardan
  gonul rahatligiyla gidebilirsiniz efendim. iyi sporlar.
 • güncel fiyatlarını telefonda öğrenemediğim yer.. keşke bilen birileri yeşillendirse..
 • ilk olarak telefon üzerinden bilgi almak istediğim için, -merhaba yetkili fiyatınız nedir dediğimde -gelin görüşelim şeklinde birbirini bir kaç kez tekrarlayan bir diyalogla karşılaştım. sanırım ortada bir ücret var, gelenin tipine göre bir pazarlık olacak (pazarlık dediğime bakmayın belkide tipe göre ben buna ne çakarım da olabilir..).