şükela:  tümü | bugün
 • hugh jackman ve rooney mara'nın başrolünde olduğu indie komedi.

  https://variety.com/…xt-movie-exclusive-1201494972/

  edit: hugh jackman ve rooney mara, projeden ayrılmış. yerlerine will smith ve keira knightley gelmiş.

  edit2: kate winslet, edward norton, helen mirren, kadroya katılan isimler.
 • ilk fragmanı düşen film. 16 kasım'da vizyona girecek.

  https://www.youtube.com/watch?v=dpfyds_ps2e
 • oyuncu kadrosunu görünce çok merak ettiğim filmdir. yalnız will smith e de bu ağlak roller yapıştı benden söylemesi.
 • boxofficete iki seksen yatacagini adimi bildigim gibi biliyorum.
 • yerden yere vurulan film. o

  söylenene göre filmin, fragmanda gösterilen konuyla alakası yokmuş. lol.
 • will smith özlemi gideren film.

  spoiler içerir,

  öncelikle belirtmek isterim ki keira knightley hiç güzel değil, oyunculuğunu da beğenmiyorum. bu filmde de olmamış.
  hele sevgi tanımının en son uyacağı isim.

  önce fragmandan hepsinin mistik bir kahraman olarak ölüm, sevgi ve zaman tanımları olduğunu düşündüm. sonra filmde tutulan oyuncu olduklarını görünce noluyorrr yahu oldum, akabinde ortaya çıkan kişisel eşleşmeler ise, olayın mistik havasını ortaya koydu.

  bence güzel filmdi, izlemeye değer.
 • ilk önce afişini gördüm, bu filmin "aa dedim bu filme gidilir" edward var, smith, kate ve dahası. sonra trailerini izleyim dedim imdb'de 5.9 vermişler imdb, dedim yanlışlık var bir de rottentomatoes'a bakayım dedim o daha feci rotten normalde puanlamalara takılmam ama güzel diye düşündüğüm bu film, sitelerden dolayı ön yargı oluşturdu. ama geniş ve çok boş vaktim olunca izleyeceğim film olarak not almış durumdayım.
 • az önce ön gösteriminden çıktığımız, naçizane fikrimce "olmamış" film. olmamış ağa; hep bir şeyler eksik hissiyatı, bir efendime söyleyim mesaj kaygısı boğulması içinde izlerken konu havada hop diye bitiverdi. ilk perde aslında hiç fena değil, güzel girilmiş ve bağlanmış bir konu var. gelgelelim sonrası ele yüze bulaştırılmış mesajlı tiratlar bolluğu.

  çekimde ve montajda göze bariz çarpan "yohartıhk" diyeceğiniz ameleliklere girmiyorum; sen onu oradan nasıl çektin, o nasıl bir dijital manipülasyon, kamera oralarda değildi bu nasıl açı falandı filandı. şimdi çok ayrıntı verip de spoiler vermeyeyim. eğer izlerseniz dönüp "hakkat yahu" diye mesaj atarsınız zaten.

  sene olmuş 2017, zaten ağzımıza etmiş üzmüş bizi şu melun 2016, şimdi bir de bunun derdine mi yanalım? koçum aslanım will smithi, caanım kate winslet'i çalışmanıza dahil etmenize rağmen ortaya böyle garip şeyler çıkarıyorsunuz, beni kırıyorsunuz.

  filmi özetliyorum; gaz, hüzün, merak, vauvv, güzel, güzel, hımm, hımm, mesaj, hüzün, mesaj, mesaj, atar, hüzün, mesaj, mesaj, mesaj, ta taa, mesaj.

  (bkz: ya ben neyse bir şey demiyorum)
 • söylemesi ayıp özel gösteriminde hepinizden önce izledim. hikaye oldukça güzel ve sürpriz sonlu. yanı sıra noel filmi abi şu an tüm salanları işgal eden türk komedi filmlerine 10 basar. eksikleri var mı var tabi. ama emin olun o komedi filmlerine girdikten sonra yaşayacağınız o eksiklik duygusu yanında bir hiç kalır.