şükela:  tümü | bugün
  • starbucks'ın latin amerika harman kahvelerinden birisi.

yanık, küllü ve fındıklı bir tadı vardır. koyudur. latin amerika kahvelerinin tadını sevenler için kolombiya kahveleri en iyi alternatiftir.
  • tamamlayıcı tatları ceviz, fındık ve karamel olan starbucks kahvesi. koyu tatları sevenler için birebir.
  • her zaman bulunmayan kahve. tadina yakin olanlari bilenler mesaj atarsa yazar sevinecek..
  • yumuşak içimli muhteşem starbucks kahvesidir.
  • starbucks'ın en karakterli kahvesi bu bence. kokusu hepsinden farklı. son kullanma tarihine dikkat ederek alırsanız ( kavurmadan itibaren 3 ay) çok memnun kalırsınız.
  • starbucks'ın sattığı her kahve çekirdeği gibi kömüre dönene dek kavrulmuştur.
  • pike place adlı kahve aromalı suyu içerken rahatsız olmayan minnoş midem bunu içmeye başladığım anda sızlamaya başladı. gerçekten ya hafif ötesi yada yanık mı yapıyor bu starbucks kahvelerini acaba? colombia narinoyu ağır bulanlara pike place'i tavsiye ediyorum. bir ay boyunca hergün bir termos dolusu içtim ve en ufak rahatsızlık hissetmedim. tadına gelirsek, nedense bu dilimde bir yanık tadı bıraktı. içimi biraz hoş olsa da sanki günlerdir kahve-sigara şeklinde takılıyormuşum gibi bir his verdi. çok beğenmedim.