• (bkz: engelle)

india
  • tanım: fener fanatiği, kişilerin profillerine hakaret/küfür giren bir troll.

muhtemelen fenerin şikesiyle ilgili bir mesajıma istinaden gelip kullanıcımın altına küfür/hakaret girmiş. hem de bunu taaa, ben daha çaylakken ve profilimdeki 1.mesajım (yani ilk mesajım) olarak yapmış.

buradan da anlaşılıyor ki; kendisi (çoğu birer hevesli idealist yazar olan) çaylak'ların profillerine ilk pis yorumu girerek onları ezmekten, aşağılamaktan hoşlanan birisi olduğunu tahmin ediyorum. düşünün durum o derece kötü yani...

edit: bu engellenmesi gereken kişi, daha önce hiç mesajlaşmadığım ve muhabbetim olmadığı halde ve sürekli profilime gelip hakaret/küfür etmiş fanatik kişi. 2. mesajını da yazmış bana "(bkz: çöp)" demiş. muhtemelen şikeci kuşlarfenev'i tutuyordur mesajdan bana edeceği küfrü/hakareti edememiştir. öyle olmasa benim gibi temiz yazan galatasaraylı bir yazara hakaret etmezdi, küfretmezdi.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • ömrünün yarısında şampiyonluk görmemiş 17 yaşında bir yazar. ah kanzuk bizi çocuk colukla uğraştırıyorsun.

ama bis sisi aytı şıfıy yendik.. canım benim ya :)
  • kütüğü orta anadolu'da olan ortadoğulu, dine sallamayan bir muhalifimsi.

bu entry, şahsın avrupa'daki faşist eylem için türk muhalifini iki yüzlülükle suçlaması üzerine yazılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap