şükela:  tümü | bugün
  • mastodon un blood mountain albumunden bir parca. sozlerini de yazayim tam olsun:

this forest is growing faster than i can tell
    cell structure eats away at a massive swell
    seems however i'm a victim of circumstance
    hunt for ogres and dwarves
    lion slicer
    run with death
    run with death
    white faces coming closer with every step
    earth envelopes taking breath without happenstance
    carve my teeth out ripping through the sheep's head curse
    hunter gatherer
    ridden from the cave
    run with death
    run with death
    gone away
    my heart's gone away
    taking everything
    my heart's gone away
    take it now
    hunt for ogres and dwarves
    lion slicer
    run with death
    run with death
    gone away
    my heart's gone away
    taking everything
    my heart's gone away
    take it now
  • mastodon'un yeni albümünün* ikinci single'ı, nefis bir eser, şahane bir klip, ayrıca bu yıl grammy'ye de aday. leziz.
  • josh homme ile söyledikleri canlı versiyonu da mevcut olan güzel şarkı. mastodon'un kökenleri ve esin kaynakları hakkında ipucu veriyor sanırım.
  • dinleyeni ele geçiren deli şarkı manyak şarkı. evet.
  • rockband 2'de bulunan sarki. beni mastodon'la hasir nesir eden eser ayni zamanda. tek online head to head tecrubemde police'in roxanne'ini calarken beni gecen herife intikam hamlem olmustur, adam %30'unu calabildi, yazik ya.
  • kahramanımızın ağaç insanlardan oluşan huş kolonisi ile karşılaşmasını anlatan şarkıdır. "bu orman tahmin ettiğimden de hızlı büyüyor. beyaz yüzler her adımda daha da yaklaşıyor" sözleriyle koloninin kahramanımıza doğru yaklaştığından bahsediliyor. kahramanımız onlarla baş edebilmek için kurt adama dönüşüyor ve bu esnada geçen bir iki mısrada kurt adam olmanın onu nasıl şiddetli ve acımasız olduğundan bahsediliyor. şarkı boyunca koloniden kurtulmak için yaptığı hamleleri dinliyoruz.