şükela:  tümü | bugün
  • bistra voda sever olduğu için ayakta alkışı haketti.
  • doktor olduğundan şüphelendiğim yazar.
  • yakın zaman içinde sağlık dalında belirli bir mevkiye geldiğini tahmin ettiğim yazar, evet uzun süredir gizliden gizliye takip ediyorum.
  • bugün, tüm hayatının şartların ne kadar kötü olduğundan şikayet etmekle geçtiğini fark etti. kısacası, ekşileşmeye başlamış suser.
  • lisede sinif arkadasim olmasindan suphe duydugum yazar.
  • hayvan hakları söz konusu olunca tam bir militandır. herhangi bir hayvana eziyet edildiğini duyarsa adamı mıhlar.
  • uruguay'da kumpirci açmayı düşünmektedir.
  • yıllarca laf sokup durduğu "survivor izleyen güruh"a katılarak, kendi karnesine bir eksi puan daha eklemiştir. yapacak bir şey yok, demek her genç kızın başına zaman zaman gelebiliyormuş.
  • insanların ayağını yorganına göre uzatması gerektiğini düşünenlerdendir kendisi
  • kendisi de hekim olmasına rağmen sırf hekim diye meslektaşını kollayacak değildir. yanlış anlaşılmasın hepimiz insanız ve hata yapıyoruz hatta bu hatalar ciddi sorunlara da yol açabiliyor, ama bu hataları kasten yapan, medyatik olmak, ürün/kitap satmak, milyarlarca (yeni) lira kazanmak için topluma yayanların, bilim dışı insanların (bkz: canan karatay) (bkz: yavuz dizdar) hep karşısında olmak da boynumuzun borcu.

ancak tek tek olay bazında bakınca anlatıp eline açıklama verdiğim hastanın bile "ben anlamadım" diyebildiği bir halkla çalışırken (ki ben tüm tıp derslerimi ilkokul 3'ten terk neneme anlatıp geri anlattırarak çalıştığım için hastalarıma hep eğitimsiz halk ağzıyla anlatırım) adamlar sırf mahkemede para kazanmak için "tohturlar annemi öldürdü" diye ekşisözlük'te bile insanlara bok atan başlıklar açabilirken (ki "götün yiyorsa yargıya intikal ettir lan orospunun çocuğu" diyorum onlara, ki mahkemeyi kaybedince size ekşi'de yazdıklarınızı yedirmezsek namerdiz) gerektiğinde de meslektaşımı koruyacağım.