şükela:  tümü | bugün
 • kemalistlerin ve muhaliflerin kabul etmesi ve yüzleşmesi gereken gerçektir. evet, başörtü ile okullara alınmadılar, kendi oğlunun cenazesine baş örtülü anne alınmadı ama bu kesim bunları sonuna kadar hak ediyor. başa geçtiklerinde ne olduklarını hepimiz görüyoruz. bir grup canlı sırf nefes alıp veriyor diye yönetimde söz sahibi olma hakları yoktur, kediler köpekler de canlı ama oy kullanamıyorlar. bu yöntem osmanlı zamanında da osmanlı hanedanlığı tarafından fark edilip uygulanmıştır, anadolu insanı 1000 yıldır çomardır, 1000 yıl daha çomar kalacak. 1938'den sonra muhalif kesimin hatası tek parti yönetiminden çıkmak, çomarları insan yerine koymak olmuştur.

  o yüzden lütfen aç olduğu için kendini yakan, süt döken çomarlara üzülmeyiniz, onların hak ettiği bu.
 • kendisine mesaj yollanamayan yüzü yarasız orospu evlatlarına kanmayınız, amacım trolleme değil.
  gerçekten de çomarların seçme ve seçilme hakkı olması gerektiğini düşünüyorsanız sebebini söyleyin ve ikna edin.
 • aynen lan.

  bu topraklarda hep azınlık olmuş ve hep azınlık kalmaya mahkum olan, islam ve türklük düşmanı, darbe sevdalısı vatan haini çomarların hak ettiği, ayrıca senelerdir de yaşadığı gerçek.

  daha da çok yaşayacaklar.
 • törör yandaşı partinin tutuklu başkanına, partinin vekilinden çok, vekil gönderen partiye mensup kişilerdir. beyinleri laiklik denen zırvalarla yıkanmış, alkollü içkilerle cilalanmıştır. çalışmaması normaldir.
  kendileri söz konusu olunca, her türlü demokratik hakka sahip olabileceklerini sanırlar.
  kendileri gibi düşünmeyen kim olursa olsun, ölmeleri gerektiğini düşünürler.
  son yıllarda işler tersine dönünce, kafaları allak bullak olmuş zihniyet topluluğudur.