şükela:  tümü | bugün
  • uzun zamandır aklımda olan özelliklerdir. yemin ediyorum sanki adamların hepsi klonlanmış gibi aynılar lan. en büyük hayalleri 2023 not; 2023 yılında ne olacağına dair gram fikirleri yok. 2. bir özellikleri ise televizyon da rte ne derse sosyal hayatlarında onu söylemeleri. adam hayatı boyunca 1 tane kitap okumamış bana diyor ki ''1 gecede cahil bırakıldık'' ya kardeş sen daha homo antacessor'dan evrilememişsin ne cahil bırakılması allah aşkına.

bir diğeri ise hiç şaşmaz; din. din. din. sene 2017 hala tüm tartışmalarımız din üzerinden.

ve en güzelini tabi ki en sona sakladım;

amerika, fransa, ingiltere, almanya, italya hepsi ama hepsi bizim üstümüze oynuyor ve biz bunlarla savaşıyoruz...

lan olm yok öyle bir şey. adam 1987 yılında yazdığı ''english man in new york'' şarkısını tam 29 yıl sonra gidiyor new york'un ortasında söylüyor adamlar eğleniyor güzel kardeşim kim sikler bizim gibi saf cahili.
    anlatamıyorsun işte. zaten azcık anlasa. oho.

en kötüsü de ulan sen yıllarca ''bak bu fetö'ya güvenilmez'' de yıllarca o fetö'nun peşinde koşsunlar ona biat etsinler en sonunda işleri bitince, ters düşünce gelip de sana '' sen neyi eleştiriyosun bu kadar sen fetö'cü musun yoksa'' desinler.

ulan şaka gibi. vallahi şaka...
  • -osmanşı tuğralı doblo
    -dar takım elbise mümkünse gül kurusu veya mürdüm filan gibi bi renkde özellikle
    -babet çorapla giyilen deri ayakkabı ve bu çorapla kılınan cuma namazı
    -kısa boy ve boyuna oranla uzun kollar
    -halısahada futbol ve ve dinleme amaçlı kaleye geçip sigara yakarak oyuna devam etmek
    -samsung telefon mümkünse kafam kadar ekran boyutlu
    -aypon alınmaz yeahhh demek
    -motorsiklete para verilmez yeahh demek
    ( nasıl alıcaz göt mü verek napak)
    -ter kokusu ,ucuz parfüm adi sigara kokusu
    -nargile suyuyla necasetten teharet etmişcesine elmalı kavunlu nargile kokusu
    -klasik arabada en uç noktalari iç aydinlatmasi mor florensanla tamamlanmis yeni toplama murat 131 olmasi
    -beyaz şahin’in direksiyonuna geçince kendilerini james dean sanmaları
  • "comarlarin ortak özellikleri" diye başlık açıp,

klaslandirma ve sınırlama fikirlerinin ona aslında mutluluk vermeyeceğini anlayamamış ve kendinden daha gelişmiş insanlara ulasamamis

insanlar... bence çomardır
  • facebooklarına ''tc reisin askeri nurullah nurukimverdioğlu'' falan yazmaları. kafada fes, osmanlı tuğrası duvarda. cuma günü sabah namazına eyüp camiine gelip selfie yapmalar sabah gelin eyüp meydan böyle akkoyunlu ile dolu.
  • iki paket makarna ve iki torba kömüre vatanı satmalarıdır.

en büyük hobileri arap götü yalamalarıdır.
  • yazın kapri giyip altına dize kadar çorap çekip dobloları ve kendi klanları ile kazlıçeşmeye pikniğe gitmeleri.
    ha bi de kesinlikle vücutlarına oranla daha uzun kolları olması ve kıllı omuzlarını açıkta bırakan beyaz atlet.
  • çomarlık dışında çok da fazla bir özellikleri olmadığından dolayı tek ortak özellikleri bu olabilir.