şükela:  tümü | bugün
  • sanilanin aksine akp li falan degildir. kim güçlüyse ona yanaşır. menfaatine kim gerekirse o haklıdır.

şantiyede olduğum için taşeron modellerini com görüyorum bunların. genelde beton ekonomisini pohpohladigi için akp liler. ama ana firma sahibi chp li ise de hemen ona yanaşır. hakedisini kim verirse düdüğü o çalar sonuçta.

şefleri olunca sosyal medyadan ekliyorlar hemen profile bakıp benimle de ona gore konuşuyorlar. hakediş imzası atana da yalaklanirlar yani. bu hesaplardan gorduklerim gozleri kanatan cinsten seyler.

profillerini anında menfaatine gore değiştirirler.

asıldığı kız, hakedisi yani parayı veren kişi vb. kim o gün lazımsa ona gire siyasi düşünceleri değişir.

ama sabit olan kısımlar aynıdır. çomar arkadaşları ile sohbetleri. bir de arabalı, restoranda, nargile vb ortamlardaki fotografları. tabi araba anahtarı gibi detaylar eksik olmaz. benim gördüklerinde teşbih te eksik olmuyor.

çomarimiz 'ç' olsun arkadaşları da c1, c2 vb.

comarin iletisi;

ç: aldanma iyi günün dostuna hede hede eder postuna... ( gibi saçma sapan ama kendisince çok anlamlı olduğunu sandığı bir cumle)

c1: gardash kimmiş o iyi gün dostu.
    c: bizi aliyagadar etmez gardash. sen biliryorsun zaten kim olduklarını. boşver kral.
    c2: biliyoruz gardash. merak etme sen. allah ın izniyle verecek hesabını. seviliyorsun.
    c: bilmikabele kral. sen de seviliyorsun.
  • başlık sahibi ishal olmuş zannımca.
  • ne dediği anlaşılmayan çomarlarin dahi yazar olduğu görülmüştür.

hadi facebook, ınsta vb giriş serbest. buraya nasıl alıyorlar bu comargilleri anlamadim gitti.

günde 30 entry girmiş adam boş boş. her başlığa gidip trolluk yapiyorlar.

çomar ellaaaam