şükela:  tümü | bugün
  • sadece dunyanin degil, tum gunes sisteminin ve hatta galaksinin en kotu sirketi.

kurumsal yalan makinesi.
  • ateislerden tanrının yokluğunu ispat etmelerini bekleyen dinci gibi davranmaktadir bana an itibariyle.
    aylik faturamda modem kiralama ucreti gorunce yaptigim itiraza, kullandigim modemin onlara ait olmadigini kanitlamami isteyen bir mektupla yanit vermisler!

kullandigim modemin onlara ait oldugunu kanitlamalarini isteyen bir yanit yolladim kendilerine.
  • super serefsiz bir sirket.

televizyon icin preferred package + hd yayin + dvr + hbo'ya 107 dolar oduyorduk. dedik iptal ettirelim, bu aralar zaten cok izlemiyoruz.
    aradik, "cok pahali, cok da kullanmiyoruz zaten, iptal edicez" dedik. blof falan da yapmiyoruz yani, cidden iptal amacindayiz. "indirim yapsak vazgecer misiniz?" diye sordular. "ne kadar?" dedik. "76 dolar olsun, kanallariniz da aynen kalsin" dediler. peki madem dedik, iptalden simdilik vazgectik. telefon konusmasinin tamami 7-8 dakika surmustur.
    adamlar tamamen keyfi bir sekilde aylik 30 dolar indirim yapabiliyorlar yani. pazarlik yapin diyorlardi da inanamiyordum, ispatlanmis oldu. serefsizler...
  • turkiye'de kablonet ve ttnet'e laf edenler bu sirketten hizmet alirsa turkiye'deki internet saglayacilarina karsi ozlem bile duyarlar. abd'nin yerlerde surunen hizmet sektorundeki kotu ve pahali firmalardan biri. yalniz abd'nin yuzde 70'inin internetini saglayacak kadar da buyuk firma. ortalama abd hizmet sektoru firmasi yani. internetiniz kopuyorsa, kendi servislerini duzeltmek icin ek para bile isteyecek kadar da yuzsuzler.
  • ıki gundur abd gundemini mesgul eden "comcast rezaleti"nin (dsajkldsa) buyuk viral basariya ulasmasiyla, ozur dilemek zorunda kalmislar: http://abcnews.go.com/…e-call-end/story?id=24567047

akil alir gibi degil. bu sirketten uzak durmakta fayda var.
  • fcc, adalet bakanlığı ve diğer ilgili kurum onayları alınmadan gerçekleşmeyecek hadisedir.

eski bir twc çalışanı olarak hüzünlenmedim desem yalan olur. acaba comcast beni işe alır mı?
  • 1 aralik'tan itibaren xfinity internet kullanicilarina "cogu uyemiz 300gb'dan cok cok asagilarda takiliyorlar, o yuzden limit artik 300gb : )))" buyuracak olan sirket. kullanicilarini daha fazla yolmanin en guzel yollarindan birini bulmuslar. orijinal fikir degil ama, ttnet yapti onu vaktinde bol bol. birlesik devletlerin ttnet'i comcast der ki, "kullanicilarimizin 300gb'i limit gibi algilamalarini istemiyoruz, o yuzden 300gb'dan sonra hiziniz degismeyecek ama her 50gb icin $10 gecirecegiz size."

siz de ona gore kollayin kicinizi. kan almasinlar.

ek: torrent kullanmadigim icin bu kota devreye girdiginden beridir sikinti yasamadim. bu ay acip biraz torrent'e yuklenince olusan goruntu: http://i.imgur.com/ievek6m.png

bu mesaji kapattiginizda ise hem size, hem de comcast'a "evet abi gordum mesaji" bildirisi gidiyor. maksat ileride "ay gormedim haberim yoktu bana gecirmissiniz biraz da :)))" diyemeyin.
  • comcast business isimli hizmetinde torrent kullanimini catir catir yakalayip is sahibine bildiren firma.

hinzirin biri sanctum indirmis gelen mektuba gore, 720p bir de. utanmaz herif. "infringement yapmissiniz, ayik olun hizmetimizi keseriz bir daha da sizinle muhattap olmayiz." demisler mektupta.

sirkette hemen gotler tutustu tabii. haydi bakayim pasa pasa kirala filmini, dizini simdi.
  • yillar icinde pek bir degistigi ortada olan isp. vaktinde ogrenciye uygun tarifeleri vardir denilirken gunumuzde ogrencinin anasini aglatan tarifeler gozlemlenmektedir. halk arasinda gated community olarak da bilinen bolgelere servisleri iyi guzeldir de, genellikle dusuk gelirli bolgelere olan hizmetlerinde yasattigi performanssizlik, gelen kol gibi faturalara kiyaslaninca f/p oranini bir hayli dusurmektedir gozumde. xfinity denen boku icat ettikten sonra tarifeleri de pic edilmis. clear'in sinyal kalitesi iyi olsa 2 dakika katlanilacak sey degildir comcast'i internet hizmeti. (bolgeye gore degisir tabii)
  • 44 milyar dolar'a time warner cable'ı almak üzere olan şirket.