• transfer döneminin olmazsa olmazı. bir transferin gerçekleşmesi için gereken sihirli cümle. instagram'da yaşayan gizli bir tarikatın mensupları tarafından kullanılmaktadır.
  • eliaquim mangala adlı stoperin üzerinde uygulanmış olması olumsuz sonuç verecek gibi duran girişim. adam lyon'a göz kırptı. *

yeni hedef, real madrid'ten ayrılacak olan pepe.

şahsi kanaatimce, sonuç yine takımımız açısından hüsran olacaktır. bizim taraftar; come to beşiktaş derken, araya "sen gel, mangal yaparız" esprileri de sıkıştırıp mangala'nın come tercihini tıklaması durumunda maruz kalacağı fırtınanın akıbetini kestirmiş olmasına da vesile olmuştu.

pepe için de, çizgi dizi pepe karakteri capsleri oluşturmamız çok uzun sürmez. *

seviyoruz hayal gücümüzü destekleyici unsurlar üretmeyi. şu son, beşiktaş donanması mevzusu da sınır tanımazlığımızın adeta dışa vurumu gibi olmuştur.
  • hayal gücü ürünü dediler şuna bak amına koyim.

mangala'ya mangal, pepe'ye çizgi film he.

bi laf vardır:

"kötü hayal gücü yoktur. az tiner vardır".
  • pepe nedir ya ? ligte 17 maç oynar ş.liginde 3 maç oynar. 2 maçta 1 kırmızı kart.

ben istemiyorum abicim :)
  • bugüne kadar neden açılmamış dediğim başlık. transfer dönemlerinin vazgeçilmezi. "acaba benim yorumumla oyuncu kariyerini belirler mi? "
    şu sıralar pepe için yazılan cümledir aynı zamanda
  • etkisi yadsınamaz, büyük bir etkileşim yaratıyor, sanal çete.

çete üyelerini sayısı her geçen gün artıyor, yakında diğer rakip takımın taraftarları arasında da bu ölçekte bir oluşum meydana çıkabilir.
  • siradaki hedefi diego costa olan olusum.
  • pepe,
    şu an bjk tv canlı yayında come to beşiktaş çetesini övüyor. link
  • pepe şu an canlı yayında diyor ki taraftarların bana, eşime ve arkadaşlarıma mütemadiyen gönderdiği güzel mesajlar beni çok rahatlattı ve karar vermemde çok etkili oldu. demek ki boş bir geyik değilmiş lan.
hesabın var mı? giriş yap