• pepe şu an canlı yayında diyor ki taraftarların bana, eşime ve arkadaşlarıma mütemadiyen gönderdiği güzel mesajlar beni çok rahatlattı ve karar vermemde çok etkili oldu. demek ki boş bir geyik değilmiş lan.
  • (bkz: vay amk espriye bak)

demek tinertaş haa inanılmazsın dostum.

mal...
  • amına koyim mirror haber yapıyor, buradaki dangalak orospu çocuğunun birisi de "niye bişiktaş taraftarına mal ediyorsunuz ki her takım taraftarı yapıyordu bunu?" diyor. 2 milyon yorum yapıldığı için olabilir mi sayın geri zekalı?
  • talisca için "come to training" şeklinde başlamıştır.
  • şaka gibi ama come to beşiktaş tayfası, futbolcuların beşiktaş'a transferinde %2 de olsa paya sahip. pepe resmen adamlara teşekkür etti. helal olsun sosyal medyanın beşiktaş trollerine :)
  • sabah sabah krize girmeme sebep olmuş topluluk.
    mario yerine selena gomez'e yazanı mı dersin, cr7 yerine r9'a yazanı mı dersin, fenerbahçe'ye dandik topçu getireni mi dersin... gene trollük gene eğlence çıkarmayı başarmışlar, başarılarının devamını diliyorum.

edit: sabah krize sokan ekip, gece lebron james'i beşiktaş sj'ye davet ederek bir kere daha yarmıştır.
  • arkadaşlar bu come to beşiktaş olayı ciddiyetini kaybediyor, adamlar tinerci diyor harbiden prim veriyosunuz.

cem yılmaz'a, obama'ya, azer bülbül fan sayfasına , cübbeli ahmet'e, selen gomez'e kadar come to beşiktaş yazmışsınız resmi beşiktaş hesabına bile come to beşiktaş yazanlar varmış. yapmayın bunu. iş ciddiyetini kaybediyor. beşiktaş muhabirleri bile söylüyor bunu iş ciddiyetini kaybediyor diye.

sadece 1 takımdan 6 kişiye come to beşiktaş yazmışsınız bunların hangisi sizi ciddiye alacak ki?
    o yüzden biraz ciddiyet. sadece gündemimizde ki isimlere yönelin. mesela costa gibi mesela pepe'de yaptığımız gibi. lütfen bu konuda biraz dikkatlii davranalım daha fazla lafımızı ettirmeyelim.

şaka şaka yazın amk dağa taşa hadi gelin beşiktaş'a..
  • transfer döneminin olmazsa olmazı. bir transferin gerçekleşmesi için gereken sihirli cümle. instagram'da yaşayan gizli bir tarikatın mensupları tarafından kullanılmaktadır.
  • onu bunu bilmem de, beşiktaş için muazzam bir pr oldu. avrupa'nın birçok medya kuruluşunda şu an, instagram'da tek post'un altına yapılan yorum rekorunu kıran beşiktaş taraftarının haberleri var.
    doğru yönetilirse çok büyük bir marka bile olabilir bu slogan.
    neyse ben biraz daha tiner çekip, costa'nın sayfasına geri döneyim.
hesabın var mı? giriş yap