şükela:  tümü | bugün
  • tartismasiz en iyi roast olmustur.

tek eksigi agizlarina saglam sicip siviycak lisa lampanelli'dir muhtemelen, o da olsa jeff ross ve jonah hill aglayarak uzaklasirdi diye tahmin ediyorum.
  • yine çok ama çok güldüren bir roast olmuş. tabi ki bir sheen roast'u kadar değil ama yine aşırı güldüm. ama biraz roast of jonah hill oldu gibi, bunu sonda james franco da söyledi.

jeff ross yine kraldı, adam resmen bu iş için yaratılmış. ama beni en çok şaşırtan natasha leggero oldu. tanınmadığı için geceyi en az hasarla anlatıp en çok darbeyi vuran oydu. ayrıca mizacı da tam roastluk, diğer işlerde kesinlikle jeff ross gibi ekibin demirbaşı olur.

aziz ansari de gayet iyiydi. bill hader da sağlam güldürdü. bana göre en zayıf performans ise andy samberg'dan geldi. ayrıca franco da sağlam bir konuşma yapamadı. bunun kralını sheen yapmıştı...

kesinlikle izleyin. bir saat çok keyifli vakit geçireceğiniz kesin...
  • roast of charlie sheen'in en iyisi jeff ross'un dahi bu grubun içinde eridiğini söylemek herhalde mizah garantisi için yeterli olacaktır. bu ayağın sürprizi de natasha leggero'ydu, hakkını vermeden geçmemek gerek.
  • charli sheen'in ki kadar eğlenceli ve komik olan roast. natasha leggero beni şaşırtmadı, birkaç senedir kendisi takibimde, neler yapabileceğini biliyordum. gülmek, eğlenmek istiyorsanız kaçırmayın sakın.

http://www.sureklifilm.com/…asi-turkce-altyazi.html
  • yahudilere o kadar laf sokuyorlar ki bir ara beyaz tv de israil ile ilgili bir açık oturumu izliyorum sandım. afedersin aynı şeyi ülkemizde müslümanlık ile alakalı yapsan serdar ortaçın sana çatal bıçak fırlatması ile başlayan süreç, oranın yakılması ve senin linç edilmen ile devam eder. adamlar gülüyor, eğleniyor işte kimsenin umrunda değil yapılan şakalar. esprilerin bir kısmını anlayabilmek için hollywood ve katılımcılara hakim olmak gerekiyor ama yine de sıkılmadan izliyorsunuz.
  • bölümün tamamı şuradan izlenebilir. özellikle bill hader'ın yardırdığı roast.
  • charlie sheen'in roastından daha komik olmuş roastdır.ben mesela iki defa izledim bu bölümü.
  • baktım jonah hill, andy samberg, seth rogan var... hemen atladım, iyi ki de atlamışım. en çok sarah silverman'a güldüm.
  • sağlam güldürmüş yapımdır. yapım diyorum çünkü şu ana kadar böyle bir konsept olduğunu bile bilmiyordum.
    sunucu olan piç çok komikti bir de jeff ross. sanırım en az güldüren de james abimizdi.

ulan şu amerikalılara özenmemek elde değil, şunun benzerini buralarda yapsan bu işe soyunan ünlülerin hayranları dışarıda döner bıçağıyla birbirine girer. tabi en başta o ünlülerin içeride birbirine girmemesi gerekiyor.