şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oldukça eğlenceli olacağına emin olduğum program. dileğim justin'i iyice itin götüne sokacak adamları toplamaları.

  https://twitter.com/…rest/status/557546948031287296
 • kadrosu da şekillenmiştir.

  http://www.cc.com/shows/roast-of-justin-bieber

  seth macfarlane yerine kevin hart gayet iyi olsa da baya baya sürpriz isimler de var. özellikle shaq ve martha stewart. performansı bilinen leggero ve müdavim ross'un olması ise yine kalitenin fena olmayacağının göstergesi ancak gözler yine de jeselnik'i aramadı değil...
 • jeff ross'un hangi kılıkta çıkacağı sorunsalı haricinde beni pek fazla heyecanlandırmayan roast.

  gözler lisa lampanelli'yi,sarah silverman'ı,greg giraldo*'yu,anthony jeselnik'i falan arıyor.onların yerine shaq,ludacris,snoop dogg falan var aq.natasha'dan da öyle süper bir performans beklemiyorum şahsen,öyle idare eder işte.
 • bugun yayinlanacak olan.

  zevkeden dort kose bir sekilde justin bieber'in agzina sicilmasini izleyecegim. hayaller gercek oldu.

  dusununce, comedy central'in bir cok espiriyi sansurlemesi ve sunnet etmesi sebebiyle vitamini kabugunda kalan espirileri izleyemeyecegiz :(
 • roast kültürünü baya bir severim. her konunun mizahını yaparım, yapana da gülerim. bu en güzellerinden biriydi, gülmekten kırdı geçirdi diyebilirim. geceden biraz bahsedip birkaç da espri yazacak olursak;

  justin bieber kolay bir hedefti ve yapılacak esprileri bir bakıma tahmin ediyorduk ama orijinal ve yer yer ağır espriler vardı ve bunları büyük bir olgunlukla karşıladığını söyleyebiliriz.*

  jeff ross yine şüphesiz en iyi bolüme sahipti. greg giraldo'nun* yokluğunda rakipsiz.

  --- spoiler ---
  jr- justin, i feel like i'm roasting you for the entire world tonight. the roast fans really want blood this time, even though most of your fans haven't even gotten their periods yet.

  - selena gomez used to bang this guy, proving once again that mexicans will do the disgusting jobs americans just won't do.

  - even when you went to anne frank's house, there were fans waiting for you outside. i wish they were the same people that were waiting for anne frank.* you said anne frank would've been a belieber. if anne frank heard your music, she would've ubered to auschwitz.*
  --- spoiler ---

  natasha leggero james franco roast'unda sürpriz bir çıkış yapmıştı(en azından ben beklemiyordum oyle bir performans), burada üstüne koymuş, gerçekten harikaydı.

  --- spoiler ---
  n: you know, kevin's actually gonna be on the next season of game of thrones. he's playing peter dinklage's shadow.

  - justin was born to a teenage single mom. no wonder he's got moves. he was in the womb dodging a coat hanger.*
  --- spoiler ---

  kevin hart ve shaq'in varlığı çok önemliydi, birçok espri de bu ikili üzerinden gitmiş(ebatları malum). kendi bölümlerinde de baya güldürdüler.

  martha stewart ve pete davidson gecenin en sürpriz iki performansını gösterdi. ikisi de çok iyiydi.

  --- spoiler ---
  pete: shaq, thanks for being here and taking a break from throwing barrels at super mario.
  --- spoiler ---

  snoop dogg, ludacris, hannibal buress, chris d'elia. hiçbiri vasat performans göstermedi, güzel esprileri vardı.

  son olarak:
  --- spoiler ---
  shaq: i haven't seen a more disappointing lineup since the last lakers game. *
  --- spoiler ---
 • tek kelimeyle "mükemmel" bir roast olmuş. charlie sheen'den beri tüm roastları izlemiş bir suser olarak, belki de tüm roasterları bildiğim için, en eğlendiğim roast oldu. daha yeni izledim, şoku atlatınca detaylı yazıcam.

  shaq'a ne ateş ettiniz be kardeşim, adamsın shaq!
 • yer yer kurgu yönü açık bir şekilde belli olsa da her roaster eğlendirdi.
  -kevin hart roast master olarak işi güzel kotarmış.
  -favorim roastların müdavimleri natasha ve jeff ross'tu.
  -en merakla beklediğim roaster ise martha stewart'tı. sessiz sakin geldi ayaküstü herkesi sikertti yerine oturdu, büyük bir saygı duydum.
  -pete davidson heyecanlıydı ama güzel esprilere imza attı.
  -shaq genelde esprilerin odağında oldu, kendi esprileri o kadar sağlam olmasa da geceye renk kattı.
  -snoop dogg yine neler yapacağını kestiremediğim kişiydi ama kafası iyi bir şekilde iyi iş çıkardı. hatta programın sonlarına doğru dayanamadı ve sardı bir tane, roast esnasında götürdü. afiyet olsun hehe.
  -ludacris de fena değildi.
  -hannibal ve chris delia gecenin zayıf halkalarıydı, kim olduklarını da dün öğrendim zaten. hannibal'ın "justin sikimde değil ben buraya sadece kendimi göstermeye geldim." esprisine kahkaha attım yalnız.

  diğer roast'u bekliyoruz bakalım.

  edit: efsanevi ron burgundy'den de bahsetmek lazım tabi. gecenin beklenmedik sürpriziydi, yine döktürdü ve cool bir şekilde ayrıldı.
 • bu kadar beğenen varken sorun bende sanırım diye düşünmeme sebep oldu. justin bieber'ın bir sonraki albümü için "ahada büyüdü bu çoçuk" adlı pazarlama kampanyasının bir ayağı gibi bir his uyandırdı bende. artık teenage kızlardan oluşan hayran kitlesinden ve bunun yarattığı imajdan kurtulmaya çalışan bir hamle diye düşünüyorum. bir sonraki albümde dre veya pharrell gibi bir prodüktörle de çalışırsa yeni nesil justin timberlake yaratma heveslerindeki konusunda düşüncelerim pekişir.
  konuklar justin'e o kadar az giydirdiler ve hem hepsi daha uzun övgü cümleleriyle bitirdiler ki, roast olayının mantığı ortadan kalktı. bir lisa lampanelli olsaydı orada seviye farkı daha net ortaya çıkardı diye düşünüyorum. bence pam anderson, charlie sheen ve donald trump roastlarına yaklaşamamıştır.
 • paul walker'la ilgili espirileri comedy central yayınlanmamıştır. justin bebesi de bu şakalardan rahatsız olduğunu söylemiş. çok duyarlı kendisi! hayranlarına tükürür, kovaya işer, eski amerikan başkanının resminin üzerine 'fuck bill clinton' yazar, yol kapatır arabasıyla sarhoşken yarış yapar ama.
 • türkçe altyazısının çıkmasını beklediğim gösteri. ingilizce altyazı ile izlediğimde bile inanılmaz güldüm ama birçok şeyi kaçırdıgım kesin.

  benden önce farkedenler yeşillendirirse sevinirim.