şükela:  tümü | bugün
  • modası geçmez, geçemez!
    bir tutkudur.
  • bilgisayar black lotusu kullandiginda kosaraktan binalari hack edebilirken, siz kosturunca hacklemeyi kesen oyun
  • bir donem, oynarken cilgin fanteziler pesinde kostugumuz oyun.

online oynayacak kadar hizli internet baglantilarinin evlere dusmedigi zamanlarda, internet kafede oynardik bunu. 3 tane dusman oyuncu arkadas bile edinmistik o devasa, izbe kafede.

ben ibneligin elebasi oldugumdan china nuke generali secerdim. neden peki? nuke cannonlarda neutron shell upgradelerini mumkun oldugunca cabuk yapmam icin birisi gla stealth general digeri america laser general) olan ekip beni korumaya alirdi. ee neutron shell hazir olunca da ctrl tusuyla kendi unitelerime ve takim arkadaslarimin unitelerine top atislari yaparaktan, birer adet china dozerini, amerika ve gla'e hibe edip bi tane de amerikadan construction truck alirdim. sonra gelsin paraciklar gelsin tas gibi savunma, gelsin overlordlar. china nuke'un enerji santralleriyle laserin savunmasini bir arada dusunun iste. karsi takim yazik ambele olurdu. havada ucan china nuke aurora bomberler mi dersin, sneak attack ile ussun ortasinda beliren onlarca overloard mi dersin? overlordlarin bunkerlarindan cikan gla iscilerinin saga sola tunel insa etmesi mi dersin? yoksa amerikanin nuke mig fighterleri mi dersin? adamlar hile yaziyoruz diye bir daha bizimle oynamama noktasina gelmislerdi be. sonra anlattik isin sirrini. ogrenince salak salak gulmeye basladilar.

bir de gla stealth general (oyundaki en yavsak irk. her boku gorunmez) sectikten sonra motorlu elemanlari motordan indirip yerine isci bindirip guvenligi zayif bir yerden karsi usse sokup orada tunel insa etmek vardi ki of anam. adam daha supply center yapmaya yeni gelirken orada oyle bir usle karsilasinca zaten oynu terkediyordu.

o bagimlilik gunleri simdi cooook geride kaldi tabii ama orjinal dvdleri hala duruyor evde. bazen aklima esince kurup online oynuyorum hala zevkli be.
  • 10 yıl olmuş çıkalı. az önce masa üstünde kısayolunu görünce aklıma geldi. hala karizmatik hala çekici hala zevkli. hiçbir oyun bana tank patlatırken bu kadar zevk vermedi. replikler harika, efektler harika. scud launcher'ın kahkası, overlord'un tok sesi, köylünün ağlaması, isyancının çığlığı, raptor'ın cool havası filan hala kulağımda cavlıyor şerefsizim.
  • kendisini hala oynattırıyor. acayip zevkli bir oyun.
  • şunun yenisi çıksa da hem görüntü iyileşse hem de modern savaş üniteleri gelse dediğim oyundur.
  • bu oyunun tadını başka hiç bir oyunda alamiyorum. annemin deyimiyle eşşek kadar adam olduk ama hala akşam stres atmak için oturdugumda gecenin bir yarısı kalkıyorum başından.

ırk ayrımı yapmıyorum hem ayıp zaten. hepsinin tadını almak gerek.

çin ırkı oyuna yeni başlayan çaylaklar için idealdir. black lotus zillisinden kurtulduğunuzu düşünsenizde hep bir yerlerden çıkar ve siz içinizin acımasına engel olamazsınız.

glada oynamak tamamen bir lükstür zira amerikanın üstün teknolojisine taş ve sopalarla karşı çıkarsınız. herşey sudan ucuzdur.

jarmen kell ise şerefsizin önde gidenidir. karşıdan gelen askerleri yirmişer yirmişer götürür ve tankları bile deler, dozerdeki işçileri öldürüp çeşitli ırklar oluşturur kendisine. böyle nişancının allah belasını versindir.

amerikan ırkı ile ilgili söyleyeceklerim bu kadar kasmaya gerek yoktu. eğer nükleerler oyun dışına itilirse tahrip gücü en fazla olan ırktır fakat bir yerden destekli bir şekilde saldırı aldığınızda toparlanmanız çok zor oluyor.
  • zamanının çok ötesinde bir strateji oyunu. ek paket gibi ek paket. sabah sabah başlıklarda görünce canım çekti şerefsizim.
  • hiç durmadan 6-7 saat oynadığım ve halen oynayabilecegim oyundur. favorim general kwai

(bkz: bu zamanlar girilmemesi gereken entry)
  • dersane deneme sınavlarından kaçıttıran öss de erzurum'u kazanma nedenim olan bağımlılık yapan ama you are victorius yazısını görünce de beni benden alan güzelim oyun.
    ben hastasıyım ama uzak durmakta fayda var derim... (bkz: bağımlılık yapan oyunlar)