• command&conquer'in uzantısı olarak çıkacak olan aksiyon/3d oyun... vakti zamanında pc gamer'da screenshot'larını görmüştüm de, çok heyecanlanmıştım... deli dolu rambo olmaya ramak kalmış.
  • bir sene once falan cikacakken projesi durdurulmu$, daha sonra tekrar yapimina devam edilmi$ ve umutla beklenen oyun .
  • demo'su çıkmış olan oyun. yaklaşık 90 mb.
  • havoc abimizin yüzümüzü güldürdüğü, bazen de durup dururken manyak zor te$ebbüslerde bulunarak saçımızı yoldurduğu, kanımca gayet ba$arılı ve güzel bir sistemde oynanırsa inanılmaz etkileyici westwood oyunu. olayın içine öyle bir giriyorsunuz ki, çıkmak pek kolay olamıyor sonra. çok eğlenceli olan süper komik bir oyun aynı zamanda.
  • ben bir c&c hayranı olarak bu oyunu aldım ve bitirdim.sonuç olarak şunları diyebilirimki yapay zeka hiç yok kadar az.oyunun atmosferi bence çok iyi.ben bütün bölümleri oynadım.sıkılmadım ve bana zevkli geldi ama tam oyuna alıştım bir de baktım mission accomplished diyo :)) sonuçta kesinlikle oynanması gereken bir oyun değil tabi ama alın deneyin zevk alırsınız
  • çıktıktan sonra sadece multiplayer oynadığım bir oyundur.. şunu söyliyebilirim ki günde 4 5 saat oynanabiliyor.. evet oynanabiliyor ama 4. gün 4. saatinizi doldurduğunuzda 'bu ne amına koyiyim' nidaları arasında bilgisayardan uzaklaşıp bir daha da bu oyunu açmıyorsunuz.. böyle bir westwood harikası işte..
  • diyaloglarında ingilizce cümlelerin içinde türkçe bişeyler duyduğumu sandığım oyun. bölüm arası brifinglerde havoc abimin ingilizce sorusuna briefci üst ses insanı cümle içinde "evet" kullanarak yanıt veriyor, elektrikli fütü füt silahıyla eritilen mutant "ateş etmeyin" diye bağırıyor gibi geldi. ya da yavaştan çiziyorum ben.
  • westwood studiosun kapanmadan önceki son oyunudur.
  • kişisel ion cannon kullanmak, fps gözüyle nükleer bomba atmak gibi ilk göz ağrılarına mahal vermiş oyundur.
  • saatlerce oynanabilecek eğlenceli bir multiplayer moduna sahip olan bir oyundur, özellikle c&c meraklılarının aklını çelecek şekildedir
hesabın var mı? giriş yap