• http://www.pyromobilegames.com/…iguring-the-office/ adresinde aşağıdaki şekilde duyurulan oyun:

lately, at pyro mobile offices, you can feel joy and excitement in the air.we have a few projects over our heads, but the apple of our eyes is, of course, our new commandos game. ıt’s still too soon to announce any details about it, but let me tell you: we’re working on it will all our eagerness.

there is a lot of things going on here, but along with all the mess that comes with a huge project like this, we’ve decided to give a little facelift to our office,and along with moving furniture up and down and all around, we had a little idea…what if you, our fans, are the ones who give that little personal touch our place needs?

send us your ideas, fan-arts, texts…and with them, we will decorate our offices. ıt’s going to be like if you were here with us, giving us all your support to work on the best commandos we could make!

böyle sakin sakin yazdığıma bakmayın, en yakın camiye namaz kılmaya giderken yazıyorum.
  • kazık kadar adamlara hala "birisinin önüne sigara paketi atıp dikkatini dağıtma" muhabbetini yaptırıyorsa, o oyun ne güzel bi oyundur.
  • commandos 2'ye duyduğum saygıya binaen bir gün raflarda yerini aldığında 500 dolar olsa alacağım oyun. o gün gelecek ve ben o oyunu alacağım. itiraf ediyorum şimdiye dek hiç oyun almadım.
    inşallah şöyle bi 90-100 aşamalı felan olur. hemen bitmesin. aşırı zor olsun. easyde bile save-load yapmaktan canımız çıksın.
  • yapilir mi yapilmaz mi bilinmez ama, commandos 2 tadinda yapilirsa patlama yaratacagi kesin olan oyundur.
  • çıkarsa ve eğer commandos 4 gibi fps değil de ilk 3 oyun tarzında olursa, söz veriyorum, kaç para olursa olsun alacağım oyundur.
  • https://www.rockpapershotgun.com/…ndos-game-studio/
    olur da çıkarsa basarsınız şukelayı.
    hakkında böyle bir haber çıkan oyun.
  • elbet bir gün gelecektir, o gün ne güzel gündür.
  • şimdiye kadar oynadığım en güzel oyundur. yenisini sabırsızlıkla beklemekteyiz.
  • ahtunk ahtunk!! diye bağırarak geceleri uykumdan fırlamama sebep olan oyun. çıksın artık bi an önce. lan bi çıksa ispanyayı krizden kurtarır aslında ama, niyeyse sallamıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap