şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni bir evlilik sitesi gibi bişey.gerçekliğinizi kanıtlamak için tc kimlik nolu bir belge falan istiyorlar.trump towers'da yerleri varmış.adaylarla görüyorlarmış falan.

www.commeetment.com
  • millet nelerden para kazanıyor ya.

çöpçatanlığı kurumsal hale getirip zekice bir pazarlama yöntemi bulmuş adamlar.

garip.
  • google'da bişey sörçlerken karşıma çıkan merak ettiren platform. kendilerine modern zamanın ilişki uzmani diyolar. filmlerde gördüğümüz evlilik danışmanlık şirketlerinin istanbul versiyonu. modern zamanın görücü usulü oluşumuymuş.
    ofisleri trump towers'daymış, bünyelerinde uzman psikolog ve uzman stilistler varmış. "bunca insan yalnızken neden bunca insan yalnız?" mottosunu kendilerine rehber edinmişler. tabii farklı ve sıradışı bir girişimcilik örneği. işin ciddiyeti için de kendilerine başvuranlardan tc kimlikli falan başvuru formu alıyolarmış. vay be dedim cidden

valla bana gelince ben adını bile söylemekte zorlansam da merakımı kıpraştırdı.

aha da link burda
  • (bkz: black mirror)
    (bkz: hang the dj)

uzman klinik psikolog, imaj ve stil danışmanı eşliğinde eşleştirme ve tanıştırma sağlanıyormuş. reklamı görünce şaka herhalde dedim ve incelemeye başladım. ön elemeyi kendileri yapıyorlar ve beni bana en uygun buldukları adayla eşleştirip onun hoşuna gitmemi sağlıyorlar anladığım. ilişkileri bu kadar karmaşık hâle getirmeyeydiniz iyiydi, görücü usulü ticareti başlamış sayenizde. paket fiyatları kdv dahil iyi ama, ben tuttum fiyatları. yine de aşık olup gerekirse sürünmeyi tercih edeceğim. onların deyimiyle: "işimi şansa bırakarak ve elimdekiyle yetinerek", gerekirse "sosyal saygınlığımı" riske atarak ve "zaman, enerji ve para kaybetmeyi" yeğleyerek. çünkü beni insan yapan çok az şeyden biri bunlar.
  • kendi deneyimimi aktarayım. öncelikle üye kabul ederken oldukça seçiciler. ofislerinde tanışma görüşmesine davet edilebilmek için bile pek çok kontrolden geçiriliyorsunuz. bu tanışma görüşmelerinin büyük çoğunluğuna şirketin bizzat kurucusu giriyor, süreç hakkında detaylı bilgilendirme yapıyor ve daha da önemlisi çok kilit sorularla sizi tanımaya çalışıyor. bu soruların bazılarında tuzaklar mevcut, benden söylemesi. sonuç olarak kimi üye olarak alacağına, eğer siz de istiyorsanız, şirketin kurucusu karar veriyor. ben bu süreçleri geçerek üye oldum.. sonrasında uzman klinik psikolog ile gerçekleştirdiğim görüşmeler kendimi daha da tanımama, ilişkideki risklerimi anlamama ve karşımdaki kişiden beklentilerimi netleştirmeme oldukça katkıda bulundu. ilk randevumda beni kriterlerim doğrultusunda gayet düzgün birisiyle tanıştırdılar ama aramızda bir çekim olmadığı için sonrasında görüşmeye devam etmedik. ikinci randevuda ise commeetment ekibi derslerini çok iyi çalışmışlar, tam on ikiden vurdular! ilişkimiz 2.5 aydır devam ediyor. bu süreçte de sağ olsunlar bizi tamamen yalnız bırakmıyorlar ilişkimizin nasıl devam ettiğiyle ilgili belli aralıklarla bize ulaşıp uzman klinik psikolog aracılığıyla ilişkinin takibini gerçekleştiriyorlar, danışmanlık veriyorlar.
    commeetment’da gizlilik ve mahremiyet politikaları en üst düzeyde uygulanıyor. sizin aklınıza bile gelmeyecek detaylar onlar tarafından önceden düşünülmüş ve önlemler alınmış bile. ekip oldukça profesyonel ve işini severek yapıyor. yıllardır aynı yöntemi uygulayarak özel hayatında farklı sonuç bekleyen herkese şiddetle tavsiye olunur.
  • üye yorumlarından bazılarını üyelerinin yazılı iznini aldıktan sonra onları ifşa etmeden ve tamamen kendi anlatım ifadeleriyle sitelerine eklemişler:
    burda