şükela:  tümü | bugün
 • video oyun camiasında "iki geliyor iki yalele yalele, kalktı coh'un siki yalele" tezahüratlarıyla karşılanmıştır,karşılanıyordur,karşılanacaktır.
 • "das vungency. what do you want!?", "hier du amerikanische schweinehund, fang!"

  nidalarını özleyen biri olarak sevindirici bir haberdir.
 • sonunda ortaya çıkmıştır : http://www.bolumsonucanavari.com/…gozuktu-27437.htm

  allahım sana geliyorum....
 • bu yilin en heyecan verici haberlerinden biri. vanilla coh usa vs wehrmacht ordulariyla acilmisti, opposing fronts ve tales of valor expansion setlerdi lakin bu birinci oyunun izinden gidecek, oyle gorunuyor. brits ve panzer elit eklenmeyecek. yeniden tasarlanmis bir wehrmacht ( ostheer ) ve sovyet ordulari ile iki factiondan mutevvelit olacak. eastern front modunu deli gibi oynamis biri olarak direkt relic'in elinden cikma bir dogu cephesi cok sey vadediyor. coh haric mevcut hicbir rts'de olmayan o kendilerine has map control resource, directional cover/damage ve o inanilmaz fizik motorunu gelistirsinler yeter. tum coh fanlari cilgina dondu ki harbiden kimse bunu beklemiyordu. relic'in oyuna bir turlu gereken ozeni gostermemesi, oyunun cok para kazandirmamasi gibi nedenlerden dolayi tum coh camiasi oyuna oldu gozuyle bakarken noel hediyesi gibi oldu. hayatimda hicbir oyunla boylesine bir bag kurmamistim, allah sonumu hayir etsin.
 • alemin kralı geri dönüyor. lan hiç beklemediğim bir anda çıkışının haberini alınca çocuğum olmuş kadar sevindim be. süper, süper.
 • "ikincisini bilmem ama üçüncüsü taş ve sopalarla olacaktır." deyip, akıl dolu esprimi patlattıktan sonra diyebilirim ki; bu oyun için öyle çok fazla yenilik yapılmasına falan gerek yok. ilkinin üzerine az birşey koysunlar, yeterli olacaktır.
 • "true sight" özelliğiyle birlikte gelecek olan, başarılı strateji oyunu company of heroes'un devam oyunu. true sight özelliği, ekranda görülebilen alanın, birliklerin görüş alanıyla sınırlı olması olarak açıklandı. örneğin, bir birlik, binanın arka tarafını göremeyecek konumdaysa biz de göremeyeceğiz, birliğe sis bombası atılırsa bizim de görüşümüz kapanacak. bomba gibi geliyor...
 • hiç bir haberim, beklentim yok iken, çıkacağının haberini aldığımda yaşadığım sevinci tarif edebilecek bir örneklendirme bulamadığım oyun. resmen alemin kralı geliyor. allaaah!!111! düşünmemeye gayret göstereceğim ki, zaman geçsin de çıksın. şimdilik elimizde ki ile online'a devam. ciddi ve güzel oynadığını düşünen kişilere de buradan selam çakarım. rakip şekilde veya birlikte savaşabiliriz.
 • sol frame'de gördükten sonra evin içinde yengeç dansı yapmama sebep olan oyun.