şükela:  tümü | bugün
 • her gecen sene gerek ziyaretci gerekse katilimci sayisinda gozle gorulur azalma olmakta, bu sene cok fazla reklam yapilmasina ragmen yeterli ilgiyi malesef gorememistir.
 • standlardaki her gordugu plazma tv ye "kaca bunlar" diye soran insanlarin bulundugu ortam
 • avea abonelerinin sim kartlarını göstererek ücretsiz ziyaret edebilecekleri fuar.
 • bir yanda nihat doğanın kürtçe söylediği şarkılar, bir yanda ceza nın söz bombardımanları atışırken bi yandan da gudik bi dj in karman çorman bi şekilde popüler parçaları arka arkaya sıraladığı sergi alanını kaplayan çok başarılı olmayan teknoloji fuarı
 • 2 gun boyunca sevgili kontejanindan bsa standinda vakit ge¢irip korsan yazilima kar$i gelen insanlari bilgilendirdigim fuar. bsa ismini gorenlerin canavar gormu$cesine ka¢malari gayet eglenceliydi. bunun haricinde evde korsan kullandigini soyleyip i$yerlerinde lisansli urun kullandigini soyleyenler baya fazlaydi.

  fuarda en sevdigim standlar ise linux34,linux kullanicilari dernegi ve ucuza kitap edinme imkani veren standlardi.ayrica iki uc yanimizda olan linux kullanicilari derneginin standi 2 gun boyunca kalabalikti.pusula yayincilikin kitaplarda %40lik indirim yapmi$ti.bir iki kitap aliverdim.alfa yayincilik'da %25 ile %40 arasi indirim yapmi$ti.ba$ka bir standda da %20 indirim veya 100 milyon ustune 8 taksit imkani vardi.

  son iki gun baya kalabalikti. insanlar ellerinde po$et ve bro$urlerle bo$ bo$ dola$tilar. microsoftun stand a¢mamasi dikkat ¢ekiciydi. zaten fuarda bili$imle alakali olmayan standlarda vardi.

  yemek olayina gelince,her fuarda oldugu gibi bu fuarda yemek fiyatlari biraz u¢uktu. ana yemek 7 milyon,sandovicler 4 milyon,kekler 4 milyon,icecekler 3 milyon,cay 3 milyon,su 1 milyondu. yemekler borsa lokantasinindan gelmi$ti ve gayet guzeldi.