şükela:  tümü | bugün
  • funcom tarafından yapılmakta olan, bu yaz steam üzerinden early accses ile erişebileceğimiz open world survival oyun. hayborya'nın acımasız atmosferinde geçecek olan oyunda single play ve multi play seçeneği de mevcut olacakmış. ayrıntılı bilgi için tıklayınız

yazarın notu:bir zamanlar çok büyük beklentilerimin olduğu age of conan oyununun içine etmiş bir firma olan funcoma zerre güvenim yok. ama çıkınca oynıycak mıyım? bir conan hayranı olarak köpekler gibi oynıycam hem de...

edit: 31 ocak 2017 itibari ile early access olarak oyunculara sunulmuştur. takip ettiğim kadarı ile oyun hakkındaki kullanıcı yorumları hiç iç açıcı değil. oyunun hala early access olmasında mı yoksa funcomun gene sıçıp batırmasından mı bilemedim. oyunu aldım ama henüz deneme fırsatım olmadı. deneyince burayı editlerim.
  • rust yapımcılarının sırtına bir kamçı gibi gelmesini umduğum fakat garry ve helk'in yine trolleyerek geçiştireceği oyun. hele bir de kötü olursa garry oyuna bir sonraki yeniliği 2 yıl sonra getirir.

akıbetini merak ettiren oyun.
  • bugün erken erişim ile start alan nane. twitch'te izlediğim dört türk streamer da oyunu iki saat içerisinde iade ettiler ; oyunun iyi olmadığı gayet bariz. alacaksanız , almayı düşünüyorsanız iyice inceleyin derim.

conan edit: ey prensim! şunu bilin ki yolun sonu bombok bir yere çıkıyor ; sandallarınızı giymenize bile gerek yok.
  • oluşturulan karakterin çük boyu ayarlanabiliyor. oyunun promosyonu resmen çük üzerinden yürüyor.

https://pbs.twimg.com/…eo_thumb/c3c5xdkucaae8is.jpg
  • bu akşam 4 arkadaş aldığımız oyun. bir deneyelim bakalım denilen kadar kötüyse iade ederiz.
  • kesinlikle denilen kadar kötü olmayan oyundur.

http://indieturk.net/conan-exiles-incelemesi/
  • steam'dan 55 tl'ye satın aldığım oyun. henüz oynamadım.
  • mahşerin dört atlısıdır.

survival-crafting-early access-open world

şu dört tag'in olduğu hiç bir oyun düzgün olmadı, olamadı. hepsi dayz'nin yüzünden.
  • bakalım bugün yarın alacağım.umarım beklenenin altında bir oyun çıkmaz.
  • bu sene de iyi survival yaptı. birisi de early access çıkmasa dişimi kırıcam.