şükela:  tümü | bugün
 • 15 eylül 2017'de piyasaya çıkacak olan yeni foo fighters albümü.

  yapımcı butch vig yerine bu sefer greg kurstin

  parça listesi:

  t-shirt
  run make ıt right
  the sky ıs a neighborhood
  la dee da
  dirty water arrows
  happy ever after
  sunday rain
  the line
  concrete and gold

  son şarkı dave grohl'un taşakları ile ilgili zaar*
 • yeni foo fighters albümü

  eylül'de kulaklarımızda
 • yeni foo fighters albümü.

  şu sıkıcı günlerde yeni albüm çıkaracaklarını öğrenmek ilaç gibi geldi. heyecanla beklemedeyim.
 • hikayesinin çok geniş olacağını düşüdüğüm, 15 eylül'de çıkması planlanan ve merakla beklediğim yepyeni foo fighters albümü.

  sonic highways sonrası grup içinde birçok farklı gelişme yaşandı. hatırlarsınız mutlaka dave grohl ayağını kırmıştı ve turnelerini iptal etmek zorunda kalmışlardı. bunun üstüne taylor'ın aşırı saçma karakteri ile sürekli grubun dağılma dedikoduları dönüyordu. dağılıp dağılmayacaklarını sosyal medya hesaplarından açıklayacaklarını söylediklerinde epey süre hesaplarının tamamında nöbet tutmuştum ve sonunda hoş bir video ile devam edeceklerini açıklamışlardı.

  uzun sürenin ardından, saint cecilia'dan sonra elbette, ilk video klipleri olan runyayınladılar. şahsen hem müzik hem de klip çokça hoşuma gitti ve albüme dair beklentimi arttırdı. son albümleri olan wasting light ve sonic highways'in çok farklı tarzlardan olduğunu düşününce, hatta ve hatta saint cecilia ep'sinin bile bu iki albümden bambaşka bir seviyede olduğunu göz önüne alınca albüm hakkında ne beklediğimi tam olarak kestiremesem de saint cecilia tarzına yakın olacağını düşünüyorum.

  çok zor olabilir belki ama yeni albüm turnelerinde türkiye'ye de yer ayırsalar ne mutlu olurum.