şükela:  tümü | bugün
 • güzel bi nintendo 64 oyunu. rare üretmiş ve piyasaya düşmüş 2001 senesinde -ki zaten konsolun son oyunlarından biri sanırsam. bi ara nası elime geçmişse geçmiş ve çok sevmiştim ben. ama vakit ayırmamıştım.. demin aklıma düştü, emülatörle oyniyim dedim ve kendimi durduramadım bi süre. yahu senin salıya yetişmesi gereken procen var, otur tarama yap! bi sincapla ne uğraşıyon? zaptettim en sonunda..

  neyse efenim, barda zil zurna sarhoş bi adet sincabı kontrol ettiğiniz platform oyunu bu. elbette çok geçmeden ayılıyor ama çok sirseri bi mahlukat. aa ne ayıp konuşmalar, doğaüstü olaylar derkene canki olduğunu tahmin ediyorum. tuhaf tabii. mantık aranmaz. rare'in aynı konsol için ürettiği diğer oyunlara (örneğin, donkey kong 64, banjo-kazooie ) benziyor denilebilir sanırım. bakın, şpoylır olmasın diye kastım, fazla üstüme gelmeyin. bu arada, firmanın microsoft tarafından satın alınmasından sonra, oyunun "conker live & reloaded" isimli rimeykinin xbox'ta çıktığını söyleyelim. ben bilmiyom bunu, ama xbox manyağı iseniz buradan fikir yürütebilirsiniz.

  stanley kubrick'in en çok esinlendiği kültür olayı bi de.

  http://www.youtube.com/watch?v=0t2gw2gbnmu

  (bkz: ve bir ukte daha yok edildi)
 • bir haftadır oynadığım; 2017'nin temmuz'unda bile gayet eğlendirebilen bir oyun.
 • bu oyunun ismindeki kelime oyunu, ingilizce'de berbat geçen bir gün anlamına gelen bad hair day'den gelir. hair'in neden fur olduğunu açıklamaya gerek yok zaten.