• gerçek hayatta tek yaptığı okula gidip gelmek olan kişilerin, coolluktan öldüğü sitedir.
  • twitter'da linkini paylaşan bütün kızlara "ben sana yıllardır aşığım ama sen bana kanka muamelesi yapıyorsun" dediğim chat sitesi. tepkiler müthiş*
  • dünyanın en boktan sitesi. aga ben bu yaşıma kadar girebildiğim her siteye girdim, yeri geldi insanların boklarına oy verdim(ratemypoo nuydu neydi) yeri geldi dakikalarca antin kuntin muhabbet ettim. ama bu kadar yaşam enerjisi çeken bir site görmedim. hatunlar desen %90'ı 15 yaşında ve hayatı anlamış. geri kalanı da kendini prenses sanıyor. mesela bu denyo hatunlardan biri iletisine "x'i açıklayabilecek var mı?" desin, sen orada 2 paragraf açıkla, sonuna gülücük koy. "tmm.." desin gitsin, ah author seni anlayamadık. vallaha kanım çekildi. buradan hatun düşürmeye çalışacak olanlara söylüyorum: tünelin ucu bombok. jailbait yuvası, uzak durun.
  • zamanında bu uygulamada çok aktiftim. az ekmeğini yemedik, bu uygulamanın*
    .birçok saçma sapan insanla tanıştık. sorsan, şu an hiçbiriyle konuştuğum yok. neyse çok garip bir anım var; onu anlatmak istiyorum. yanlış hatırlamıyorsam vize dönemlerindeydim.
    saat 12-1 civarı. bana bir mesaj geldi, şu şekil:
    -abi iyi geceler, müsait misin?

abi falan deyince tabi erkek olduğunu anladım. karı-kız olsa selam tatlım, diye giriş yapardı.

+buyur kardeşim.
    -abi rahatsız ediyorum kusura bakma. bir şey isteyecektim senden.
    -tabi, buyur.
    +abi benim karnım çok aç. sabahtan beri bir şey yiyemedim. pek de durumum yok açıkçası. yurta kalıyorum, yakında bir dürümcü var. dürüm-ayran 5 lira. bana acaba 5 lira atar mısın?

ee gecenin o saatinde biri yazmış açım maçım diyor ve para istiyor, açıkçası güvenemedim.
    ve söyledim ona.
    - sana neden güveneyim ki?
    +doğru diyorsun abi, ben de güvenmezdim. sıkıntı yok, canın sağ olsun abi.
    -neyse, iyi geceler kardeşim.
    +iyi geceler abi.

konuşmayı falan bitirdim bitirmesine de.. uleyn içim bir cız etti. bekledim, belki bir küfür eder diye ,ama etmedi. kafama takılı kaldı, rahat edemedim.
    yazdım çocuğa.
    -nerede oturuyorsun lan sen?
    +hatay abi
    -ver lan adresini.
    +hayırdır abi, niye ki?
    -yemek yollayacağım sana, yemek sep.tinden.*

abi zahmet etme bilmem ne der iken, gittik çocuğa bir pizzacıdan büyük boy pizza bir de içecek yolladım.

çocuk numarasını verdi, instagram adresini verdi. abi bir gün borcumu ödeyeceğim, dedi.
    dört sene oldu bir borç ödeyen olmadı* .
    sorun değil, insan zaten bir iyilik yapınca karşılık beklememeli. o gün belki kandırıldım, belki arkamdan güldüler, belki ne saf adam lan bu, dediler..dert değil. en azından içim rahat.
    o ara 21 yaşındaydım, 40 lirayı bir yemeğe vermek fazla lükstü benim için, ama bir insanın karnını doyurmanın yaratığı huzur paha biçilmezdi.
    edit:imla
  • ben burada 20 kusur yasinda bilim adami oldugunu iddia eden ve sanal seks talep eden insanlar tanidim. muazzam bir site.
  • bin yıl önceki twitimi bulabilirsem kanıtlayabileceğim üzere; şerefsizim aklıma geldiydi! :(

aha buldum işte: http://twitter.com/…sletir/status/70603645292515329
  • tuzluğumu alıp koşarak kaydolduğum site..

http://connected2.me/noctiluca

edit: aynı anda 24 kişiye cevap vermeye çalıştıktan sonra duruldu nihayet..eğlenceli bi site..bikaç dakikalığına da olsa mirc yıllarına döndürdü beni saolsun..

edit2: tuzluk falan biraz gay oldu sanki..yok öyle bişi..erkenden (3 ay) farkettiğim iyi oldu..
  • aşağıda twitter'daki anonslar çıkıyor ya, onlardan bi iki tanesine tıkladım, muhabbet kurmaya çalıştım. şu sonuca vardım.. bütün internet alemi bana kurban olsun (ciddiyim).

o ne ya, tek kelimelik cevaplar, burnundan kıl aldırmamalar.. yahu daha biraz önce twitter'dan duyurmadın mı "gelin gelin hadi konuşalım, çok sıkılıyorum, hadi vs" diye.. o kadar tellallık yapıp sonra gelene cool'luk taslamak ne ki?

ama evet bu sayede kıymetimi anladım. ne burada ne formspring'de hiç böyle bi snob'luk yapmıyorum. her sorana, her konuşmak isteyene uzun uzun aklıma ne geliyorsa yazıyorum. hatta daha ilk girişinden bile laf sokma amacında olanları bile (eğer çok bariz değilse) hafif hoşgörüp normal karşılık veriyorum, öyle bi niyeti varsa bile vazgeçer de normal konuşur diye.

evet abi kurban olsun herkes bana ya.. ben ne kadar iyi adammışım aheauehfa..
  • bi 30m aydın var bu sitede. aydınlı kızlara sesleniyorum, bi el atın kendisine, adam ne zaman girsem orda, yazıktır.
  • erkeklerin kız düşürme umuduyla şekilden şekile girdiği , kızların ise ego tatmin ettiği yer. şu 10 dakikalık tecrübe ile çözdüm burayı.
hesabın var mı? giriş yap