şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: omegle'de kaslı erkek gören kadınların tepkileri) başlığının kahramanı olan arkadaş. zyzz'nin 2016 versiyonu.

amme hizmeti: conner murphy body transformation*
  • bu arkadaş kendisinin doğal olduğunu savunur. benim obama olabilme ihtimalim daha fazladır.
  • masmavi gözlere, güzelim 32 dişlere, görülmeye değer bir haşmete ve çarpıcı bir yakışıklılığa sahip bir yağız delikanlı düşünün. bu hayvan evladı, bir de gitsin fitness salonlarında aylarını yıllarını tüketsin... sonuç mu? sonuç, connor murphy!

bedenine tapan bu orospu çocuğunun işi gücü, amının güzelliği yüzüne yansımış fantastik kızları bulmak ve tabiri caizse "akıllarını almak." :-)

bebek yüzlü bu şerefsiz, tebessüm ederek konuşurken kızlar yüzüne dahi bakamıyor. videolarını mı merak ettiniz?

https://www.youtube.com/…pl_ox8outkvmlxl13jg/videos
  • kısa süre içerisinde bir milyonun üzerinde üyeye ulaşmış, texasta yaşayan youtuber. yayınladığı bir videosunda takip ettiği youtuberlar listesinde bigdaws ve angrypicnic isimlerine yer vermiştir. genel olarak, vücudu ile kızları etkileyip verilen reaksiyonları yayınlıyor. prank dünyasına yeni bir bakış açısı getirmiş durumda. kameramanlığını alejandro royce isimli meksika asıllı bir çocuk yapıyor. en çok izlenen videoları arasında, omegle üzerinden yaptığı kayıtlar geliyor.
  • oç çok yakısıklı biz hakkı bulut aq
  • çok değişik bir arkadaş. abuk subuk videolar çekip youtube'da paylaşır. milyonlarca takipçisi var. ha, sağlam vücut yapmış o ayrı.
  • neden bir arnold schwarzenegger olmasın diye merak ettiğimdir. bu çocukta potansiyel görüyorum ben. umarım abercrombie fitch modelleri gibi sokaklarda, mağaza önlerinde çalışmanın ötesine geçebilir.