şükela:  tümü | bugün soru sor
 • manga tarzında çin yapimi, oldukca basarili bir mmorpg.

  ucretsiz ama bazi degerli nesnelerin parayla satin alinmasinin saglandigi basarili bir ekonomiye sahip oyun.

  not:
  http://www.conqueronline.com/ 'dan indirildek sonra 1-2 gun poyunca patch edecektir
 • bir kac internet kafede kurulmus olmasindan dolayi turk oyuncu sayisi gitgide artan oyun..
 • ragnarok online i animsatti dogal olarak. ama onun gibi sebek degil gorunuse gore.
 • phoneix serverinda turkish_team kurdugumuz fazla türkün olmadığı genelde filipinlilerin ağırlığının hissedildiği rpg oyunu.
 • saf kısılerın oynamaması lazım..gel takım olalım deyıp oldurduler beni hep..ezildim..paralrımı caldılar..ama yılmadım dırıldım..` :smiley so long`
 • şifremi kabul etmeyen uyuz oyun. heralde şu aralar sorunlu.
 • yaklaşık 1,5 senedir deli gibi hergün takıldığım oyun. nice arkadaşlarım silk road'a kaysalarda,yerine hiçbir şeyi koyamadım. sağlam item yapmak için kasmalar, pk dan kaçmak ve hakkıyla yapabilmek,markette para yapıp top money bag listesine girmek için uğraşmalar, team yapıp lvl ve virtual point kazanmak için saatlerce ekrana kilitlenmek..... v.s. daha neleri anlatayım bilmiyorum. evet kabul ediyorum, şerefsiz çekik gözlüler daha fazla dragon ball satabilmek için (oyunundaki en değerli item) formatı sık sık değiştirselerde, bana göre alemdeki en baba oyun olma özellikğini halen korumaktadır.
  oyunda çok fazla filipin,malezya,brezilya insanı olmasına karşın, türkler de hiç azımsanmayacak sayıdadırlar. çok sağlam türk guildleri var. zaten karakterler arası yardımlaşma ve hemşehrilik duyguları sadece biz türklerde mevcut. netice-i kelam; takılın,ortam güzel....sözlüktenseniz şayet whisper dan yazın :)
 • ücretsiz mmorpgler arasında en kaliteli oyunlardan biridir. yıllar içinde sürekli olarak güncellenmiştir , sürekli gelişmekte olan bir oyundur. ve oyundaki tüm skilleri tamamlayıp 120+ level olduğunuzde reborn hakkınız olmaktadır. oyuna yeniden 1 level olarak başlayıp normal kullanıcıların sahip olmadığı bir takım yeteneklere sahip olunabilmektedir.
 • sınav haftası gelmişken bişeyler bulayım ki notlarım düşsün naralarıyla fellik fellik dolaşan beni bir anda kendisine bağlamış, bütün gün ders çalışmamama sebep olmuştur. görevini layığıyla yapan bir oyundur kendileri.

  oyun oynaması rahat ancak yeni girenler için biraz karışık olabilir ya da ben anlamıyorum pek bişeyden. yeni girenlere tavsiyem job promotion'a gidip görevleri yapmaları ve hayvani level atlamaları. kırkıncı levele kadar sihirli, büyülü atraksiyonlar yapılamıyor. kırkıncı levelden sonra yıldırımdır, volkandır, görünmezliktir çeşitli aksiyonlara girebilirsiniz levelinize uygun olarak. cici bir oyun sonuçta.
 • indirme linklerinde torrent seçeneği bulunan, fakat .torrent vereceğine torrentini de bitcomet alt yapılı ufak bir program üzerinden bağımsız indirten oyun.