şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğü sahibinden.com olarak kullanan bir garip yazar.
  • kişilik analizlerini -analiz ettiği insanları genel olarak tanımasam da- okuması keyifli olan yazar.
  • kafası çalışan, hoş sohbet yazar.
  • benim için ekşi sözlüğün artık bir bilgi kaynağı olmadığını kanıtlayan yazarlardan biri.

girmiş olduğu şu (bkz: #75557922) boş entrye cevaben, entrysinin altına şunu girdim: (bkz: #75560695) ardından özel mesaj yolu ile küfür yazmış, cevap vermedim.

muhatap almadığımı görünce hemen başlık altıma girip; "hadsiz, faşist, saygısız bir ergen." yazmış. (bkz: #75562725)

saçma biri.
  • muhatap olmadığınızda başlık altınıza gelip hakaretler edip ağlayan, kötü niyetli bir yazarımsı. entry'leri de boktan. içinin ne kadar kirli olduğunu hemen küfre ve hakarete başvurmasından anlayabiliyorsunuz. hayatı boyunca sevilmemiş, aşağılık kompleksi biri olduğunu düşünüyorum. neyse ki bana özgü bir şey değil bu, herkese aynısını yapıyormuş. zoruna gidince kendine yediremediği şeyleri yazarların başlıklarının altına gelip kusuyor. allah hidayet versin. böyle insanları nasıl yazar yapabiliyorlar anlamıyorum, o kadar bekleyen iyi niyetli çaylak arkadaşlarımız varken...