şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğü sahibinden.com olarak kullanan bir garip yazar.
  • kafası çalışan, hoş sohbet yazar.
  • benim için ekşi sözlüğün artık bir bilgi kaynağı olmadığını kanıtlayan yazarlardan biri.

girmiş olduğu şu (bkz: #75557922) boş entrye cevaben, entrysinin altına şunu girdim: (bkz: #75560695) ardından özel mesaj yolu ile küfür yazmış, cevap vermedim.

muhatap almadığımı görünce hemen başlık altıma girip; "hadsiz, faşist, saygısız bir ergen." yazmış. (bkz: #75562725)

saçma biri.
  • muhatap olmadığınızda başlık altınıza gelip hakaretler edip ağlayan, kötü niyetli bir yazarımsı. entry'leri de boktan. içinin ne kadar kirli olduğunu hemen küfre ve hakarete başvurmasından anlayabiliyorsunuz. hayatı boyunca sevilmemiş, aşağılık kompleksi biri olduğunu düşünüyorum. neyse ki bana özgü bir şey değil bu, herkese aynısını yapıyormuş. zoruna gidince kendine yediremediği şeyleri yazarların başlıklarının altına gelip kusuyor. allah hidayet versin. böyle insanları nasıl yazar yapabiliyorlar anlamıyorum, o kadar bekleyen iyi niyetli çaylak arkadaşlarımız varken...

edit: az önce bir çaylak arkadaştan aldığım mesajda keşke daha önce yazdığım bu entry'i okuyup söz konusu yazarla muhatap olmasaydım diye serzenişte bulundu. söz konusu yazarın "memento" adlı filmin başlığına girmiş olduğu entry'i çaylak arkadaşımız görüp "hmm" diye mesaj göndermiş. tahmin edersiniz ki bu da hakaretvari şekilde karşılık vermeye başlamış. bulaşmadığı, başlığına kin kusmadığı kimse yok sanırım.

edit2: başka bir çaylak arkadaşın da -kendisinin deyimiyle mesajı herhangi bir sapıklık içermemesine rağmen- başlığına gidip "mesajda rahatsız eden sapık." diyee iftirafa bulunmuş.
  • ıroniden anlamayan ve muhtemelen beyin yerine icten yanmali motor kullanan yazarimsi. sozlugu de formati disinda kullaniyor. plaza agzina sahip konusurken araya ingilizce kelimeler sikistiriyor.
  • kendini beğenmiş ve çarkları yavaş dönen klasik türk kızı.
  • embesillerin çoğaldığı yerde başlık altına enstanteneler bırakacak olan yazardır.

united states: (bkz: #75562725)
    sevilesisey: (bkz: #79133056)
    etkisizzelaman: (bkz: #80384406)
    corumlu gobel: (bkz: #80384471)

birtakım başlık altlarında etkisiz kalıp da duygusalcılık oynayan, yorumların seyrine göre davranan ve o seyre uymamış sorgulayan bir yazar gördüklerinde mesaj kısmına hadsiz hudutsuzca damlayan diğer yazarlara da örnek olması dileğiyle, 1 cümle veya 1 kelime ile geçiştirdiklerimin; yalan, yanlış, karamalama kampanyası amacıyla nick altıma damlayanları gördükten sonra başlık altlarına yapmış olduğum editleri gösteren bir uyarı ve dikkat mesajıdır.

eskiden dalaşması daha zevkli ve meşakkatliydi ancak şu yeni nesil içi boş embesil yazarlara da aynı şekilde paylarını vereceğimi belirtirim.
  • minimalizm mi menapolizm mi?
    kuşkusuz mena...
    yoksa bir insan niye her 3-5 girisinden birinde sırf gıcık oldum diye önüne gelen kişiye çakmaya uğraşsın dimi.

bu dünyada yapayalnız ölmeyeceksin öleceksen.
    kediler de yetmez.
    kediler o mezara çiçek getirmez osura osura sürer bu dünyanın tüm o önemli alanı bitince bilinmez olursun.

edit'e gelince.
    kesin edecek.
    ya da inat edecek altına döşeyecek.

(bkz: juke box hero)

edd: +hasta
  • acaba durduk yere azar yiyen bir ben miyim diye baktığımda yalnız olmadığımı gösteren yazar.sebep yokken kafasına göre birden yermeye başlıyor.ama dalga geçmesi çok zevkli oluyor denemelisiniz.
  • kendisi çevresinde dışlanmış ve dikkate alınmadığı için sorunlara olan ve yazarların başlığı bunlarla dolduran kişi.

insan insanın aynasıdır. başkasında gördüğü kusur aslında kendisinin.