şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 5'er dakikalık minisode'lar hâlinde yayınlanan ve bize yepisyeni john constantine hikâyeleri sunan animasyon dizi. ilk sezonunun 10 bölüm olacağı duyuruldu ve ilk 5 bölümü 24 mart 2018 tarihinde ardı ardına yayınlandı. ancak kalan 5 bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. umarım uzatmazlar fazla. daha önce constantine ile cbs'de bir sezonluk dizi macerası yaşayan matt ryan bu sefer de sesiyle hayat veriyor karaktere. genel olarak beğendim ben. hem cbs'deki ana dizisinde hem de konuk oyuncu olduğu arrowverse yapımlarında sık sık bahsi geçen "newcastle'daki astra olayı"yla ilgili bilgiler vererek karakterin geçmişine de ışık tutuyor. matt ryan gerek oyunculuğuyla gerek sesiyle şahane gidiyor constantine'e. umarım dc'nin televizyon departmanı daha etkin kullanmayı akıl eder şu adamı.
 • çıkan ilk 5 bölümünü bir solukta izleyip devamını beklediğim seri. john constantine'i gençliğinde metalci olarak görmek güzeldi.
 • mükemmel bir constantine animasyonudur.

  uzun zamandır böyle keyif alarak izlediğim bir dizi bir film olmamıştı. mini dizi şeklinde olanını birleştirip bir buçuk saatlik bir film haline getirip çeşitli sitelerde servis etmişler.

  constantine'in o bol sigara yakmalı, zippolu ve yüksek egolu hallerini görmek, bunlarla birlikte çeşitli şeytanlar ve melekler şehrinin içler acısı haline göz atmak gerçekten haz vericiydi.

  animasyon deyip geçmeyin, bu türün fanıysanız muhakkak izlemeniz gereken bir film.

  özetle; nostalji yapıp john constantine'nin geçmişine ve gelişmişliğine şöyle bir göz atmak istiyorsanız kaçırmamanız gereken bir animasyondur.

  şahsi puanım; 7,9 / 10.
 • tüm bölümlerin bir film gibi izlenmesini tavsiye ettiğim güzel çizgi seri. diziyi iptal etmelerine bir kez daha sövmemi sağlamıştır. arada bir diğer dc dizilerinde gözükse de matt ryan kendi dizisiyle ekranda kalmalıydı. adam constantine rolü için doğmuş.
 • the cw'nin daha önce vixen'da yaptığı gibi önce bölüm bölüm yayınlayıp daha sonra da çizgi sinema olarak tek parça olarak yayınladığı animasyon.
  nightmare nurse gibi bir karaktere ev sahibi yapmakla birlikte finali oldukça dramatiktir.