şükela:  tümü | bugün
  • yüce şanlı payitath abdülhamit efendimize göre payitahti yok etmek isteyen vatan haini yavusak orguttur. allah onlara zeval vermesin tutututu. aman dikkatli olalım. gördüğümüz yerde dovelim bu adamları. bütün sırlar açık açık burada.
    https://twitter.com/…tatus/1117559795714875392?s=21
  • kendi kitlesinin en çok izlediği dizi üzerinden algı kasmışlar da bu gizli değil baya açık açık yüzüne vura vura veriyor mesajı.

ayrıca 'eski vekiller' derken abdullah gül ve davutoğlu'nun parti çalışmaları yaptıkları da gerçek demekki

#mazbatayıverspor
  • hamdolsun ki bagirarak bastonu iki kere yere vurunca çil tavuk gibi dagilan bir örgüt. eved.
  • bir hayal ürünü olduğunu söyleyip, dalga geçenlerin aksini ispatlaması, ispatlayamıyorlarsa da kendileriyle taşak geçmesi gerekir.

peşin edit: var yada yok gibisinden görüş bildirmedim. zira ben ne varlığını ne yokluğunu ispatlayamayacağım konuda ahkam kesemem.
  • konstantinopol bekçileri ile hakan muhafız acaba aynı örgüte mi mensuplar?

netflix tarafından türk halkına şehrin muhafızları olarak yedirilmeye çalışılan ve sempatik gösterilen muhafızlar aslında şehrin bizantinik kökenine döndürmeye çalışan gizli casusluk şebekesinin günümüzdeki temsilcileri mi?

500 yıllık gizli rum örgütü bekçiler istanbul medyasını ellerinde mi tutuyor? çırağan sarayında yapılan düğün ve kışlık bahçe aslında biz hala şehrin sahibiyiz demek mi?

hatta ve hatta bu örgüt kendini açık ve seçik bir şekilde devlet kanalından ilan edebilecek derecede güçlendi ve devletimize meydan mı okuyor?

sadece soruyorum sayın suserler...
  • akp'nin devlet eliyle yaptığı propaganda da iq seviyesi 90'ı görmeyen kitle bazı "bağlantılar" kurup gaza gelsin diye uydurulmuş fantastik örgüt.

bunların tabanında bolca komplocu düşük iq'lü kahvehane aydını olduğu için bu tip şeyler çok satıyor.
  • bir olguyu, nesneyi veya gurubu varlığını savunan kanıtlar. yokluğunu savunan değil.

o yüzden hayal ürünü olduğunu söyleyip taşak geçenler gayet haklı. var diyenler çıkıp bakın kanıt bu bu bu demesi gerekir.

bu konuyu geçtikten sonra çok tarih okumama ve ilgili olmama rağmen hiç rastlamadığım bir örgüt. artık cahilliğimden mi bilemedim.
  • günümüzde ki temsilcisi ekrem imamoğludur.

not: ironi&sarkasm.
  • 90 dakikadır entry akışı olmuş başlığa fakat bir tane bile beğeni alan entry yok. ne garip, ne menem bir başlık olmuş bu. yalnız bırakılmış entrylerin başlığı olmuş.