şükela:  tümü | bugün
  • bugünden itibaren dualarıma kattığım yazar. elimden bu geliyor. biliyorum, inanıyorum şifa bulacak, biz takip edeceğiz, dua edeceğiz, sonucu öğrenip sözlük ailesi olarak kutlama yapacağız (inşallah). allah yardımcın olsun.
  • eğer yazdıkları gerçekse acil şifalar dilediğim yazar. bir de bisiklet edinmeli mutlaka. yaşama tutunması açısından. eğer alacak gücü yoksa burdan kendisine alenen bisiklet hediye etmenin sözünü veriyor, kalabalık ekibimizle ormandaki tay tay sürüşlerimize kendisini davet ediyorum.
  • duacısı olacağım yazar kardeşim. hem üzdü, hem hayatı sorgulattı. allahım o ve onun durumunda olan herkese yardım etsin, şifa versin.

"artık tamamen iyiyim" diye entry gireceği günü görmek için düzenli olarak her gün açtığı başlığa uğruycam. kendisine sabır kızkardeşlerine merhamet diliyorum. biz sözlük olarak yanındayız bu dostumuzun. dertleşeceği yüzlerce insan var burada. kendisini asla yalnız hissetmemesi için burdayız.
  • kendisi desteğe ihtiyaç duyarken bile karşısındakine destek vermeye hazır olabilecek kadar güzel yürekli bir yazardır.
  • kanseri nakavt etmis yazardir.

(bkz: #69676174)
  • ortadan kaybolan yazardir. akibetini bilen varsa yesillendirebilir mi?