şükela:  tümü | bugün
 • almanya merkezli ve gayet kaliteli bir hosting firmasıdır. vps ürünleri diğer firmalara göre kısmen uygundur da. müşteri ilişkileri çok güzel işliyor. çok kısa bir zamanda cevap gönderiyorlar. alman kalitesi işte.
 • sabah sabah datacenter'ları çöken avrupa'nın en büyük internet hizmet sağlayıcılarından biri olan firma
 • çok ucuza yüksek kapasiteli vps'ler alabileceğiniz firma.
  6gb ram/500gb disk vps aylık 8 euro şaka gibi.
 • "evolution is simply natural selection. the laws of natura ultimately decide, what will exist and what wont exist"

  girisli bir mail atarak aklimi almis vps firmasi.
 • bir denesek mi dedirten hosting firması. credit card kabul etmemeleri sanırım home office çalışmalarından olsa gerek diye düşündürmüştür.
 • fiyatına göre gayet iyi bir hosting firması.

  home ofis denmiş, home ofis değiller almanyadaki en büyük 5 verimerkezinden biri contabo. kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz fakat skrill üzerinden. kartınızı skrill'e tanımladıktan sonra ödeme sayfasında skrill seçip skrill bilgilerinizi girmeniz yeterli.

  vpslerde xeon e5 26xx serisi işlemci kullanılıyor, ssd diskli modellerde 400-500 mb/s okuma yazma hızları görülebiliyor, verilen kaynakları sonuna kadar kullanabiliyorsunuz fakat her ne kadar trafik kullanımı limitsiz dense de 5 günü aşacak şekilde 60 mbit ve üzeri trafik kullanımı yapılırsa 100 mbit olan hat 10 mbit'e düşürülüyor. yüksek hat kullanımı olanlar için uygun olmayabilir.

  son olarak senede 2-3 kez tüm verimerkezini etkileyen elektriksel veya network taraflı kesinti yaşanabiliyor, totale vurduğumuzda %98 civarı uptime sağlandığından kabul edilebilir bir durum.

  son olarak biri sahte abuse yaratıyorlar para istiyorlar demiş, yok öyle birşey çok film izliyorsunuz gençler. sahte abuse diye birşey olamaz gelen abuse bildiriminde açık açık herşey yazar teyyit etmeniz mümkündür.

  edit: trafik limit uygulamasını değiştirmişler. 100 mbit olan paketlerde 100 mbit hızı sınırsız kullanabiliyorsunuz, 100 mbit üstü bağlantı hızına sahip vpslerde 9 günü aşacak şekilde 100 mbit üstü kullanım yapılırsa port hızı 100 mbit olarak limitleniyor.
 • panel ve kurulum ücreti almasalar tadından yenmeyecek hosting firması. bi de ödeme yöntemleri uyuz.