şükela:  tümü | bugün
 • darbeci enver paşa ile ittihat ve terakki zihniyetini eleştirdiği entryleri sebebi ile iyi parti trollü baytarafli tarafından fetullahçı iftirası atılmış yazardır. hani ülkede bir nato darbesi atlatıldığı halde parti programına nato'ya bağlılık maddesi koyduran, seçimlerde ne hikmetse sosyal medyadaki tüm fetö'cü hesapların ak parti ve mhp karşısında parlatmaya çalıştığı partinin trolü. muhtemelen aşağıdaki entryler hazımsızlık yaptı.

  20 haziran 2018 ümit özdağ habertürk canlı yayını

  fetö'nün siyasi ayağının araştırılmama sebebi

  fetö'nün siyasi ayağının araştırılmama sebebi

  iyi partili siyasetçiler üzerlerindeki amerika ve fetö ile yakınlık dedikodularını kamu oyu nezdinde kaldırmak istiyorlarsa adalet ve kalkınma partisi ile mhp'nin bulunduğu yerli ve milli bloka katılma şansları hala bakidir bekleriz. ama onun yerine yerel seçimlerde chp seçmeninin bile artık yeter git dediği kemal kılıçdaroğlu'na elindeki belediyeleri kaybetmesin diye hdp ile birlikte yardımına koşacak gibi duruyorlar.

  alman uşağı enver paşa ve darbeci ittihat ve terakki çetesi karşısında sultan abdulhamit'i tutan yazardır. darbeci ve çeteci zihniyetin karşısında duran herkes gibi.

  amerikan uşağı 27 mayıs darbecileri karşısında adnan menderes'i rahmetle anan yazardır. darbeci ve çeteci zihniyetin karşısında duran herkes gibi.

  amerikan ve israil uşağı darbeci fetö çetesi karşısında recep tayyip erdoğan ve devletin tarafında olan yazardır. darbeci ve çeteci zihniyetin karşısında duran herkes gibi. tarihe not düşülsünde baytarafli gibi trollerin kafası karışmasın. malum desteklediği iyi partinin kafası bayağı karışık. ak parti karşıtlığı dışında bir politika geliştirdiklerini göremedik aynı kemal kılıçdaroğlu gibi.

  baytarafli gibi trollerinde işi zor tabi fetö meselesini sulandıran söylem nasıl olur diye merak ediyorsa ittifak ortakları kemal kılıçdaroğlu'nun asıl darbeyi 20 temmuz'da iktidar yaptı, 15 temmuz kontrollü darbeydi söylemlerine baksın.
 • (bkz: cantık)
 • parasını peşin alıp hulusiyi yalamaya koşan ak it
 • umarım kuru ekmek ve soğana muhtaç olur. tanzim noktaları için yavşaklık eden bir ara yaşam formu.
 • yavşak bir aktroll

  (bkz: engelle)
 • ismi gibi birisi, tam bir contik, yani artık nasıl anlarsanız.
 • orul orul aktroll. engelleyin.
 • kuskun akpli goygoyuna, hayal kirikligi yasamamak icin fazla bel baglamamasi gereken akpli.

  biliyorum hazmi zor oldu, 31 mart’ta koyduk mu demeyi beklerken dumur olmak :)

  ancak %88 katilimli referandum’da bu sehir %52 hayir demisti.. ayrica 31 mart’ta sandiga gitmemis min 400k muhalif secme de o sandikta olacak.. hadi kipss
 • aktroll.