şükela:  tümü | bugün soru sor
  • web sitesinde yayınladığı haritadan türkiyeyi çıkaran sanki hiç böyle bir ülke yokmuş gibi gösteren lastik firması. türkiye dostu bir firma !
  • boykotlu markadır.
  • boykot ettiğim marka.

gittim hankook aldım yerine. conti'ye pek aratmıyor.
  • ne kadar ödüyorlar reklam icin, ona göre övelim.
    (bkz: canim ben almiyim, simdi övdüm de geldim)
  • 8 ay önce 4 adet premium contact 2 almıştım. lastiklerden son derece memnunum, test sonuçlarındaki birinciliklerinin hakkını veriyor kesinlikle.

haftasonu ise ankara dan dönüş yolunda 160 km ile sabitlemiş seyir ederken sağ arka lastiğimiz patladı. havanın soğuk olması sebebi ve bijon anahtarını bir türlü bulamamam sebebiyle ne yapayım diye düşünürken lastikleri aldığımızda verilen continental yol yardımı kartı geldi aklıma. aradım hemen ve hiç beklemediğim kadar mükemmel bir hizmetle karşılaştım.konumumu tarif ettikten yaklaşık 20 dk sonra çekici araç yanımızdaydı. herhangi bir ücret almadan en yakın lastik tamiri bulunan servise götürdü bizi. continental buradan bir 10 puan kaptı.

ama malesef patlayan lastik kullanılamaz halde olduğundan yenisini almak zorunda kaldım. diğer lastik ise eksper tarafından incelenecek ve eğer darbeye maruz kalmadan gerçekleşen bir problemse zararımız karşılanacakmış. bakalım continental satış sonrası bu hizmette de memnun edecek mi bizi.

edit: yukarda bahsettiğim lastik eksper tarafından incelendi ve lastikte bir hata olmadığı kanaatine varıldı.

edit2: 1 ay önce bu seferde sol arka lastik izmit-istanbul yönünde yine yüksek hızla hareket halindeyken patladı. yine yol yardım hizmetinden yararlandım fakat her ne kadar yol tutuşundan son derece memnun olsamda tarafıma 2 kez yaşattığı patlamalar sebebiyle bir daha continental lastiklerini tercih etmeyeceğim.

edit 3 : haftasonu 4 adet michelin energy saver lastik aldım aracıma. ilk defa michelin lastik kullanıyorum ve bu zamana kadar kullanmadığıma pişman oldum. bir lastiğin sürüş zevkini,konforu bu kadar artırabileceğini tahmin etmezdim.
  • 3 tane yazarı satın alıp ardı ardına entry girdirten markadır.
    (#76461325) (#76461836) (#76462267)

ek: 3. reklam yazısının sahibi yalanladı. başlığa denk gelmiş olabilir.
  • harita rezaletinden sonra asla tercih etmeyeceğim markadır.
  • ingilizce kitasal. eskiden tabii kitalar yokmu$, boyle bi$ey de bilinmiyomu$. ta$ catlasin 250 milyor yil gemi$i olan bir kelime.
  • ıyi güzel lastiktir ama yakıt tasarrufu yapmaz. aldığımdan beri yakıt tüketimim arttı. herhalde bugün reklam günü.
  • bir michelin değil.