• türkiyeye yaptıkları saygısızlık nedeniyle almayacağım lastik markasıdır.
  • tartışmasız en iyi lastik markası cümlesine michelin'in pek aldırmadığı marka. kötü müdür? hayır kesinlikle kaliteli ama asla bir michelin değildir.
  • (bkz: #85357277)
  • aynı zamanda web sitesinde yayınladığı haritadan türkiyeyi silmiş lastik üreticisidir.
  • güven veren lastik markası.
    lassa ve petlas kullanan biriydim.
    bu lastikleri aldıktan sonra uzun yıllar allah'a emanet gidiyormuşum dedirtti.
    sessizlik ve yol tutuş mükemmel.
    ağır, güçlü ve hızlı bir arabanız var ise kesinlikle ucuza kaçmayın.
  • sert kazık gibi, konforsuz lastik. ama allah var uzun ömürlü
  • şu öğrencilik bitsin ilk maaşımla kendime 4 tane alıp eve çıkarıp izleye izleye uyuyacağım lastik markası. bıktım be petlas ve ucuz türevlerinden. denizli tozlu şehir zaten buz pateni mi yapıyorum araba mı sürüyorum belli olmuyor.
    2. maaşımla da brembo seremik frenler alıp sarılıp uyuyacağım. sonra marmaris datça yolundaki virajlara değil etrafın güzelliğine odaklanacağım.

edit: parayı buldum ve michelin’e geçtim. conti yanında halt etmiş. marmaris datça yolu daha bir güzel :) daha öncesinde sport contact kullandığımdan continental’i bir halt sanmıştım. meğer michelin’i bilmediğimdenmiş.
    arabadan anlayan bir hatun kişisi bile biner binmez ‘ayy bu lastiklere bayıldımmm şu tutuşa baak’ dediği an artık favorim michelin oldu.
  • bizler ne zaman ki bu lastiklerle yarışacak üretim yaparız işte o zaman haritadan sildiği için almamayı tercih edebiliriz.aldıgım petlas marka lastikler beni öyle bir süründürdü ki böyle bir konuda bu adamları protesto edemiyorum.

işlerini başarılı yapan sikayetvar.com da müşteri memnuyeti %50 ile lastik markaları arasında en yüksek oranı alan lastik markası
  • ben de ilk kez geçen sene aldım.premium contact 5 olanından.fakat çabuk kabaklaştı hayet ettim.bir daha almam.sanırım bizim türkiyenin taşlı çakıllı yollarından ziyade alman otobanlarına özel yapılmış
  • iki kez premium contact 5 kullandım.çok memnundum lakin piyasaya yeni sürdükleri premium contact 6 için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. lastikleri taktıktan iki hafta sonra sağ arka lastik seyir halindeyken patladı.dün de hava yağmurluyken 4.viteste (ortalama hız 70-80) hafif bir viraj olmasına rağmen aracım yolun ortasında kaymaya başladı,iki kez döndükten sonra bariyerlere çarparak durabildim. açıkçası kazadan önce de pek güven vermiyordu şimdi hepten soğudum.
hesabın var mı? giriş yap