şükela:  tümü | bugün
  • arabama seçeceğim lastiklerden biri olmayacaktır.
    ithalatçı ve bayilerden asıl desteği bekliyoruz..

(bkz: continental reklamında türkiye'nin silinmesi)

edit:
    e-posta yolu ile bizlere (haber sahibi basın kuruluşuna )ulaşan şirket, özür dileyerek söz konusu videonun kaldırıldığını belirtmiş.

mesaj şu şekilde:

sosyal medyada yer alan paylaşımlar sayesinde continental otomotiv global sayfasında grafik hatası olan bir videonun yer aldığının farkına vardık. tüm sosyal medya kullanıcılarına bize bu hatayı bildirdikleri için teşekkür ederiz.
    videonun hemen kaldırıldığını bildirmek isteriz. derin üzüntü içerisindeyiz. tüm kamuoyundan özür dileriz.
    saygılarımızla,
    continental
  • hiç tatava yapmadan basıp geçiyorum +1’e.

terbiyesizlik, kendini bilmezliktir. bizi aşağılamaya çalışanı biz alaşağı ederiz.
  • (bkz: #74101724)
  • sözlüğün liseli kaynamasına işarettir.
  • ben kendisini yıllar önce john wick abimize havale ettim, kafam rahat
  • daha geçen hafta 4 lastik aldım ya la? bileydim gider petlas ile değiştirirdim. şaka şaka ne değiştiricem lan manyak mıyım adam gibi düzgün bir lastik işte tatava yapmayın.
  • arka çifti değiştirecektim eskiler continental olduğu için aynısını alacaktım ama gerekirse 2 değil 4 tane alırım ama bu orospu evlatlarının lastiğini almam.

bu hakaretleri kabul etmemeliyiz.
  • bisikletimin lastiklerini michelin ile değiştirerek destekleyeceğim boykot.
  • arabam olmadığı halde desteklediğim boykot. continental lastik takan vasıtalara binmeyeceğim.*
  • geçen yaz kumho, kışın başında ise çıkma michelin alarak önceden boykot ettiğim için benim katılamayacağım boykottur.
    michelin i de çıkma olduğu için aldım zaten. yoksa fransızlarda az ipne değil.