şükela:  tümü | bugün
  • yeşil reçete ile satılır. süpper bir ağrı kesicidir kanaatimce. tek sorunu ayı gibi uyutuyor olması.
  • kanser hastalarının kulladıkları ağrı kesicilerden bir tanesidir. günde 200mg alan hastaların ağrısını kesemediği durumlarda,* ampulleri takviye ıuvvet olarak derde deva olmaktadır. lakin şu günlerde hiç bir eczane yada depoda izlerine rastlanamamaktadır...
  • yeşil reçeteyle satılan, prospektüsünü okuyunca mucizevi sanılan, bir yeriniz ağrırken "ulan bi deneyim bakalım inşallah bağımlı yapmaz meret" denen, fakat günün sonunda diğer ağrı kesicilerden tek farkının* birazcık daha tesirli olduğu anlaşılan, gözünüzde büyütmeye gerek olmayan bir ağrı kesici.
    hoş bünyeden bünyeye değişebilir tabiki...
  • bir dönem koca yeşilçam'ı taşıyan ilaç..
  • güçlü bir narkotik analjeziktir kendisi.uzamış migren statusu nedeniyle on gün yattığım dokuz eylül nöroloji servisinde günde 300 mg verdikleri sedasyon yapan ama ağrımı kesmeyen,bağımlılık yaptığı için kesildiğinde uyuşturucu bağımlılarının temizlenme sürecine benzer krizler geçirmenize neden olan ilaç.minör ağrılarda asssla tavsiye edilmez.sakın bulaşmayın.
  • kanser uyuşturucusu denmesi boşa değildir.
  • diş ağrısıyla kıvranırken 1 adet almış sonrasında 3 gun kesintisiz uyumuşluğum vardır bu ilaç sayesinde.
    bağımlılık yapmasi da kişiden kişiye göre farklilik gösterir...
  • onkoloji servislerinde peynir ekmek gibi tüketilendir.
  • bel fıtığı ağrısı yüzünden inim inim inlerken, yattığım yerden 45 dakikada kalkabilirken, sonrasında ben diyeyim 3 km, sen de 5 km koşabilecek düzeyde rahatlatan ilaç, bağımlılığını bilmem ama 2 gündür çektiğim acıların gereksizliğini gösterdi bana. etkisi geçince ne yapacağımı bilmiyorum ama şimdilik gayet iyiyim.