şükela:  tümü | bugün
 • ing. (bkz: kontrast)
 • conor maynard isimli gencin albümünün adı. 14 şarkı var, rita ora, ne-yo ve pharrell'la düetler mevcut.

  albüm hakkında bbc'de çıkan review'u okuyabilirsiniz.
 • 2013'te piyasaya sunulması beklenen, gölgelerin önemli olduğu (oyunda ana karakteri kontrol ederken arkadaki gölgemizin de yerine geçebilecekmişiz) tanıtımı ile dikkat çeken oyun.

  trailer'ı çok hoş: http://www.youtube.com/watch?v=agptmzqauh8

  bu da facebook sayfası: https://www.facebook.com/…ntrastgame?ref=ts&fref=ts
 • yaratıcılık akan oyun dinamiği, harika, kendine has renk paleti ve çizgileriyle kesinlikle oynanması gereken oyun. fakat indie yapımcının kaçınılmaz tecrübesizliğinden doğan ufak bug'larla dolu. daha fenası ise inanılmaz kısa. öyle kısa ki ne hikayesinin, ne de oyun dinamiğinin hakkını verebiliyor. özellikle de oyunu bitirmeden hemen önce çözdüğünüz puzzle'ın tekdüzeliği, insanı "aceleye getirilmiş" yorumunu yapmaya itiyor.

  her ne kadar indie oyun yapımcılarına inanılmaz saygı duysam ve de her fırsatta, özellikle finansal anlamda, desteklenmeleri gerektiğine inansam da, bu kısalıkta ve bu denli aceleye getirilmiş bir oyun için vaat edilen 30 lira, biraz fahiş olmuş.
 • kötü grafikler, kısa oyun süresi, iğrenç animasyonlar. ama fikir de bir o kadar dahiyane. son yıllarda oynadığım en yaratıcı oyunlardan. ilk saydıklarım bu tarz şeylere çok takanlar içindi. ben çok sevdim tadı damağımda kaldı. bi tek davula top koymayı beceremedim.
 • ilk giriş menüsünde fonda çalan güzel şarkıyı dinlemekten oyuna başlayamıyorsunuz resmen yarım bırakıp gitmeye kıyamadım ya la:/
 • her güzel şey gibi çabuk bitmesiyle hüzünlendiren oyun. oynanış anlamında zaten yepyeni bir kapı açılmış, onun dışında müzikleri ve mekanlarıyla da kaliteli bir yapım olmuş.

  belki bir gün daha uzun soluklu devam oyunu ile gönülleri şenlendirebilir.
 • istanbul'un pis ve tehlikeli bir şehir olarak tanımlandığı oyun. fikri iyi olmakla birlikte platform yönü zayıf ve sorunlu. kamera açıları da tam bir fazia. oynarken başım döndü sürekli. indirimdeyken alınabilir.
 • google'daki oylamalarına baktım da gamespot ve metacritic oylamalarına hiç takılmayın. bu oyuna yalnızca oyun demek haksızlık olur. bu oyun aynı zamanda bir sanat eseri. gerek müzikleri gerekse hikaye muazzam. ben bunu playstation'da oynamıştım fakat pc için de varmış.

  hele oyunun soundtracklerinden olan şu şarkıyı yıllardır dinlerim, gram sıkılmadım. her gün ilk günkü dinleyişimdeki heyecanla dinliyorum. misal