şükela:  tümü | bugün
  • netflix’in 22 mayıs’ta ekranlarda olacak meksika dizisi.
  • windows işletim sisteminde, yapılan en son işlemi geri almaya yarayan kısayoldur.
  • göt kurtaran komut.
  • resmi fragmanı yayınlanan netflix'in 22 mayıs'ta yayınlayacağı meksika dizisi.
  • gün itibariyle netflix’e gelmiştir. fragmanı ilgimi çekmişti, ilk bölümüne şans vereceğim.

konusu: bir hacker, öğrencilerin en gizli sırlarını tüm okula ifşa etmeye başlayınca lise nacional’de sosyal düzen altüst olur. popüler çocuklar zorbalığa maruz kalır, uyumsuzlar statü kazanır ve herkes zan altındadır. çıkarım yapma ustası, bilmiş ve içe kapanık sofia, hacker daha fazla sır sızdırmadan önce onu yakalamak için zamana karşı yarışmalıdır. bu süreçte arkadaş edinmeyi ve başkalarına empati duymayı öğrenecek, hatta belki de aşkı tadacaktır. (kaynak: 22dakika.org)

edit: ilk bölümünü sevdim, çıtır çerez. yarına biter.
  • elite dizisinden tanıdığımız carla yani ester exposito'nun storysinde görüpte merak ettiğim diziye bugün başladım çıtır çerez kıvamında izlenebilecek güzel bi dizi bence.

bakalım ilerleyen bölümler nasıl devam edecek.

teşekkürler ester exposito.
  • elite ve gossip girl karıştırsak ne çıkar acaba demişler bu olmuş, elite kadar iyi değil ancak boş vaktin varsa da izlenebilecek bir dizi.

bu cümleden sonrası karakter ismi ve spoiler olmamasına rağmen izleme zevkinizi düşürebilir. beni senaryo ile alakalı en çok rahatsız eden şey ters köşelerle dolu bir dizi yapmaya çalışmalarına rağmen çoğunun tahmin edilebilir olmasıydı. bazı şeyler şuan ters köşe yapmaya çalışıyoruz diye bağırdı.
  • ---allahın laneti bu netflix'in üzerine olsun---

ben; hadi daha önce çok bi fikrimin olmadığı bi ülkenin dizisine bakam, fikir edinem, farklı bi bakış yakalayam

netflix; her ülkeye google üstü gibi bir lise dizisi seti koyam, amerikan dizisi ve diyalogları kopyalayam, yedirem, sokam

boşu boşuna iki bölüm izledim. bir saatimi geri ver şerefsiz netflix!!!!

---allahın laneti bu netflix'in üzerine olsun---
  • yok olamaz dur, dur gidemezsin. gözlerimin rengi dur bulutlara dönemezsin dedim son sahnede.
  • konusu ilgimi çeken ancak amerikan kolej dizisi kafasında çıkma ihtimalinden götüm götüm izlemeye başladığım dizidir.

final editi : tahmininde çoğunlukla haksız çıktım büyük klişeler olsa bile beklenti olmadan izlerseniz zevk bile alabilirsiniz. ayrıca fazlaca hackerlık işleri görmeyi beklemeyin, pek yok. ayrıca lgbt+ karakterlerin olduğu dizilerden hoşlanmıyorsanız izlemek istemeyebilirsiniz, ben rahatsız olmuyorum.

--- spoiler ---
    javier de bir piçlik olduğuna en baştan emin gözüyle bakıyordum, hem haklı hem haksız çıktım.
    --- spoiler ---

raul (bkz: %3) dizisindeki rafael karakterine (bkz: rodolfo valente) ne kadar çok benziyor görünüş olarak, ilk bakışta aynı aktör sandım

o nasıl bir gözlem yeteneği, hafızadır yahu, ben 3 gün önce ne yediğimi zor hatırlıyorum sofia hanım