şükela:  tümü | bugün
 • dikkatinizi converse'in 450 lira olmasından daha çok, hala giyenler çekiyorsa beyinde hasar büyüktür. zira giyilmesi gayet zevkli, her şeye yakışan bir ayakkabıdır. ama neticede basit bir bez parçasıdır ve 450 lira asla etmezdir.

  zorunlu edit: bazı arkadaşları gözleriyle okuması gerektiğine dair uyaracağına, içinde bulunduğun mağaradan çık. "hala giyilmesi dikkatimi çekti" diye kendini savunuyor bir de. bazı şeylerin dönemi yoktur, her zaman güzeldir. senin "zamanında" giydiğin şey, o zaman mı moda oldu sanıyorsun? tecavüzcü coşkun bile giyiyordu bu ayakkabıyı. o da senin dönemine mi laf etsin "holo goyoyolor bo oyokkoboyo yooo" diye?

  mecburen editi: daha zamanında giydiği ayakkabının markasını yazamayıp üstüne hem imla hem de kelime yanlışları yapan birinden okuma organı tavsiyesi almamı sağlamıştır. *
  yazma organı olarak başka bir yerini kullanıyorsa demek ki... görsel
 • 99 lira olduğu zamanları anımsıyorum. hakikaten yaşlanmışız. :/
 • günlük 1 dolara çalışan asyalı işçilerin hikayelerini yıllardır dinleriz. sanırım bizim gidişat da oraya doğru.ne zaman bu tarz bir başlık görsem aklıma bunlar geliyor.yazık lan bize.
 • converse ayakkabıya laf edenleri gostermistir. bunun modası geçmez. şortun altına giyilir, kotun altına giyilir, etek elbiseyle guzel durur, takım elbisenin altina bile giyilir (bu konudaki favorim doctor who'nun converseli doktoru) laf edecekseniz simdi moda olan traktör tekeri ayakkabilara laf edin.

  ayrica zamanında 120 tl pahalı diye indirime girmesini bekleyip 60 tlye aldığım oluyordu. ey gidi günler.
 • üst edit:arkadaşlar indirim koduyla ilgili geri bildirim veren suserlara teşekkürlerimi iletiyorum öncelikle. ancak bu indirim diğer modellerin hepsinde geçerli değil. zaten numaramın da stoğu kalmamış ama benim dikkat çekmek istediğim konu fiyatların uçmasıydı. orjinal satan birçok sitede fiyatlar bu civarda maalesef. ayrıca converse giyen mi kaldı diyenler olmuş. her şeyin eski olanını tercih eden nostalji aşığı olan ben seviyorum. ayrıca her şeyin altına gidiyor, tarzıma uygun ve rahat. daha ne olsun..

  daha 1 2 hafta önce 389'a satılmasına rağmen almakta tereddüt ettiğim ayakkabının bugün aynı sitede 450 tl'ye satılması (hem de indirimli) durumu.
  link
  yuh dedirtmiştir.
  edit:eksik cümle
 • aynı şekilde vans marka old skool model ayakkabıların da 489 tl gibi bir fiyatta satılması durumu var. ikisi de bez ayakkabı, bence değmez. fakat 2020de converse giyen mi var diye yazanlara da şaşkınlığımı gizleyemiyorum, elbette vardır. klasik, şık bir model. asla eskiyeceğini de düşünmüyorum.
 • ayak tabanının betona dönmesini isteyenler için kaçırılmayacak fırsattır.
 • hey gidi!4 yıl evvel sezon sonundan 160 tl.ye adidas süperstar,80 tl.ye converse almistim.şimdilerde birak giymeyi, gözümden sakiniyorum.
  neredeyse vitrine kaldıracağım.hayata bak...
 • yedi senede gelinen noktayı gözler önüne serendir aynı zamanda. başlığı görünce geçmiş siparişlerimi kurcaladım. aşağıya morhipo'dan 2013 yılında aldığım converse'in fiyatını bırakıyorum.

  https://ibb.co/zmncbmt
 • çok değil 1 2 yıl önce adana converse store klasik modelleri al götür 60 70 liraya bırakıyordu. yeniden moda oldu hrehalde.