şükela:  tümü | bugün soru sor
2 entry daha
  • cinsiyet fark etmeksizin çok konuşan insanlar genelde salak oluyor.
  • çok konuşan boş konuşur.
  • kişiden kişiye değişir. kimi insan heryerde çok konuşamaz. ortamdaki muhabbet sarmaz ya da diyecek bir şey aklına gelmiyordur. bu onu kasıntı yapmaz.
  • konuşan kendisi değil de parası ise yürür arkadaş.
  • türk kızları genelde tercihini çok konuşan kıro saygısız kültürsüz erkeklerden yana kullanır.
  • çok konuşanların kazanacağı karşılaştırma.
    uyanın arkadaşlar burası türkiye, zeki insanların kazandığı yer burası değil.
  • ikisinin arası yok dimi bunun
  • etrafımda ikinci gruba giren tek kişi olduğum vs. diğerleri bana kendimi aptal hissettirmek için var sanki. kimsenin bu kafada olmaması gerçekten çok kırıcı. ezikler sizi.
  • konuşacak birşeyi olmayanda kendini cool sanıyor arkadaş .olum o öyle birşey değil lan .mal gibi durursanız kızın yanında üç güne sıkılır zaten .çok konuşmakta marifet değil ama eğer bir ortamda muhabbet dönmesini sağlayacak kadar konuşabiliyorsanız bu yeterlidir .arkadaşlar arasında bunun deneyini bile yapmıslığımız var bizim .bizim şebekliklerimiz arasında kendini cool göstermeye çalışıp pek konuşmayan tiplere bıraktık bir kaç defa muhabbet açma faslını mesela 3 saat mal mal oturduklarını biliyorum lan biz çatladık yeminle adamların meğer konuşacak birşeyleri yokmuş yıllarca bizden geçinmişler .cool erkek sandıklarınızın çoğu küçük esnaf çakallığı dışında bir marifeti yoktur bilin istedim .eyyorlamam bu kadar .
  • bu gibi konularda genelleme yapanların açık ara daha gerzek olduğu versus.

kıstaslara gel, sanki bilimsel makale yayımlayacak bu hususta, ciddi mesaileri kapsayan derin çalışma ve analizlerle süslü. o fikri edinmeyi sağlayan da az konuşan hüsamettin ve çok konuşan berke tecrübesi.

götüne arjantin hıyarı kaçmış gibi az konuşan da, dübüre meksika acısı sürülmüş gibi hararetle çok anlatan da mühim değil, içerik önemli. ne yaptığını da geçtim, hayatta ne yaptın da bu gibi mevzular bu kadar elmas değerinde senin için?

derdini sikeyim butonu cidden gelmeli artık şu sözlüğe.
4 entry daha