• yeah yeah yeahs grubunun 30 eylül 2022 tarihinde çıkacak yeni albümü.

  1. spitting off the edge of the world feat. perfume genius
  2. lovebomb
  3. wolf
  4. fleez
  5. burning
  6. blacktop
  7. different today
  8. mars
 • 9 yıl aradan sonra çıkan yeah yeah yeahs albümü. ilk single spitting off the edge of the world'ü çok sevmemiştim. biraz da tırstım albüm kötü olacak diye ama sonrasında çıkan burning'i çok beğenmiştim. albüm dün çıktı. ilk izlenimim bayağı olumlu. yeah yeah yeahs zaten çok sevdiğim bir grup. dönüştükleri şey de genel olarak hoşuma gidiyor. albüm kısa olsa da beklentimi karşıladı.

  wolf çok iyi bir şarkı. hem bunda hem de burning'te yaylıları* çok iyi kullanmışlar. lovebomb ve fleez'i beğendim. zaten albüm yedi buçuk şarkıdan oluştuğu için yarısını bayağı beğenmiş oluyorum bu durumda.
 • müthiş bir yeah yeah yeahs albümü. hangi şarkıyı ne kadar övsem yine de az kalır. albümdeki her şarkıyı beğenmekten ziyade her şarkıya bayılma, aşkla dinleme halindeyim.

  uzun süredir böyle içime işleyecek bir albüm bekliyordum ben ama buradan geleceğini hiç tahmin etmemiştim.
 • 65. grammy ödülleri'nde en iyi alternatif albüm adayı olmuştur.
 • bu yıl yayınlanmış yeah yeah yeahs albümü.

  görsel

  2000'lerin başlarında yayınlanan fever to tell'in beni oldukça heyecanlandırdığını hatırlıyorum. tanık olmadığımız ancak o dönem esintisiyle bile sarhoş olduğumuz punk ruhunu cazır cazır yaşatmışlardı. o günlerde mantar gibi üreyen birbirinin aynı "garage" gruplarından sıkılmıştık çünkü.

  kim gordon'un karizmasını andıran ama kesinlikle unik karen o hemen yakın markajımıza alınmıştı. sahnede harikaydı, hala öyle.

  zaman içinde hiç sıkıcı olmadılar. bu son albümde de olmamışlar. it's blitz! ile daldıkları disko-punk bu albümde daha komplike bir hale bürünmüş ve klasik tarzlarıyla birleşmiş gibi görünüyor.

  özellikle wolf ve burning parçaları uçuyor, dinleyeni de uçuruyor. bu arada burning'in cody critcheloeimzalı süper bir videosu yayınlanmıştı.
 • cikali nerdeyse 1 sene oldu, ama sanki 40 senedir dinliyormusum gibi hissettiren yeah yeah yeahs albumu.

  acik ara favor sarkim blacktop olmakla birlikte, genel olarak kalitesi yuksek bir album.

  ozellikle kendi kabugunuza cekilip bir seyler yapmak istediginizde kenardan dinlemesi super oluyor.
hesabın var mı? giriş yap