şükela:  tümü | bugün
  • sonradan görme diye de tabir edilir bazı yörelerde.
    küçük dağları ben yarattım havasının yanında, yoksunuz lan hiçbiriniz gibi takılmaktır.
  • "özledim seni" yapmacık kalıbına "hadi len" diyebilmektir. aslında düşününce "hadi len" süper güzel bir kalıptır.
  • kendini soyutlamış ve uzak görünmek.
  • (bkz: serin duruş)
  • pardesu ve uzun sac isteyen eylemdir ha bide kısa camel
  • ünlü matematik'çi pisagor'la yaptığımız fikir teatileri sonucunda cool olmanın matematiksel formülünü açıklıyorum arkadaşlar.

( bir ay boyunca gelen mesajlar - gelen reklam/spam mesajlar) - [bir ay boyunca gönderilen mesajlar]

örneğin ben; eğer çıkan sonuç pozitifse demek ki o ay çok kovalanmışım, insanlar "hayırdır can hiç ses seda yok... can nabıyon kanka görüşelim mi... can nolur gel ortamımıza" diye ağıtlar yakmışlar skjfskjfsdf

bu da böyle bir yaklaşım arkadaşlar. saygılarımla.
  • kakülün varsa mümkün değil. sigaranın dumanını ağzından bırak burnundan çek, birayı şişeden iç, az konuş, etrafa pis bak falan hepsi hepsi boş. kakül varsa yatar o iş. 20 yıldır sayısız kontrollü deneyle test edip onayladım. cool olamamaktan yakınan kadınlar! kaküllerinizden başka kaybedek hiçbir şeyiniz yok!
  • herhangi bir kuul olmak yetmez, cool genlerine sahip olmak ve ergenliğe kadar sabırlı olmak gerekir.. içinizde yıllar yılı sessiz sakin bekleyen o yüksek albenili meziyet elbet gün ışığına çıkacaktır.. bide hafif crazy olunursa tadından yenmez..

(bkz: as cool as i am)
  • olması süper de zor olan şey. böyle olamayıp da olmaya çalışanda feci sakil duruyor. sanki bununla doğuluyor gibi. sonradan da kazanılır bu tavır ama daha çok da yetiştirilme tarzıyla alakalı. cool ebeveynlerin olacak o zaman sen de fıkır şıkır bir insan değil de cool bi duruşa sahip birisi olursun. ya keşke anamızdan babamızdan biz de görseydik. ben çocuğumu olabildiğince cool yetiştiricem mesela.